-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Tegenwoordig kampen professionals met de fysieke belasting en vermoeidheid die langdurig computergebruik met zich meebrengt. Traditionele muizen dwingen door hun platte, uniforme ontwerp de pols vaak in een onnatuurlijke houding, wat tot ongemak en minder productiviteit kan leiden.
Organisaties zijn steeds vaker op zoek naar duurzamere oplossingen om hun groeiende verantwoordelijkheden op het gebied van milieu, maatschappij en bestuur (ESG) aan te pakken. *Met uitzondering van de printplaat, oplaadbare batterij en oplaadkabel.
De Pro Fit™ Ergo MY630 EQ Rechargeable Mouse is een full-size verticale muis die uitzonderlijk ergonomisch comfort biedt. Inclusief minimaal 57% post-consumer recycled materiaal van de totale kunststofcomponenten*, de MY630 stelt professionals in staat slimmer en comfortabeler te werken.
| Muis | |
| Aansluiting | Bluetooth |
| Scroll type | Wiel |
| Programmeerbare muisknoppen | Ja |
| Aanpasbare bewegingsresolutie | Ja |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 203 mm |
| Diepte verpakking | 96 mm |
| Hoogte verpakking | 208 mm |
| Gewicht verpakking | 260 g |
| Overige specificaties | |
| Speciale eigenschappen | EQ |
| Compatibele besturingssystemen | Windows 11 |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 4 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 120 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 378 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 204 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 1,7 kg |
| Netto gewicht kartonnen doos | 1,7 kg |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |