-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
De MY310 EQ Mouse is de ideale keuze voor drukke professionals die op zoek zijn naar een duurzamere, comfortabele muis die ze productiever maakt. De muis bestaat voor minimaal 59% uit post-consumer recycled materiaal van de totale kunststofcomponenten*, het comfortabele middelgrote ergonomische ontwerp sluit aan bij de natuurlijke kromming van de hand om belasting en vermoeidheid te verminderen. Het heeft zachte rubberen panelen en gevormde knoppen ter ondersteuning van comfort en grip. De responsieve optische sensor heeft drie DPI-instellingen (800/1200/1600) en biedt soepele cursorbesturing en nauwkeurige tracking. Beveiligde AES 2,4 GHz draadloze connectiviteit vermindert het risico op interferentie en is ideaal voor opgeruimde werkruimtes. Het bevat een klikbaar scrollwiel om snel door documenten te bladeren, handige terug/vooruit-navigatie in de browser en dongle-opslag. Compatibel met Windows, MacOS en ChromeOS Inclusief een 3 jaar beperkte garantie. * Met uitzondering van de printplaat.
| Muis | |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Aansluiting | RF Draadloos |
| Aantal knoppen | 6 |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Energie | |
| Type batterij | AAA |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 68 mm |
| Diepte verpakking | 40 mm |
| Hoogte verpakking | 106 mm |
| Gewicht verpakking | 149 g |
| Overige specificaties | |
| Speciale eigenschappen | EQ |
| Compatibele besturingssystemen | Windows 11 |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 5 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 105 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 300 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 180 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 940 g |
| Netto gewicht kartonnen doos | 940 g |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |