Rechargeable Keyboard - Pro Fit Ergo KB675 EQ TKL - Qwerty Us/int'l
ITCurry #: 29056195 | Article #: K75491WW-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Het Pro Fit™ Ergo KB675 EQ TKL Rechargeable Keyboard biedt de hele dag door comfort en prestaties in stijl. Ideaal voor professionals die de vermoeidheid willen verminderen die gepaard gaat met elke dag urenlang typen.
Het ergonomische ontwerp en het gebogen toetsenbord bevordert een goede houding van hand en pols en past zich aan de natuurlijke contouren van je handen aan voor een comfortabelere en productievere type-ervaring. Het toetsenbord heeft diverse prestatieverhogende kenmerken zoals verschillende connectiviteitsopties, encryptiebeveiliging op overheidsniveau, universele compatibiliteit en een oplaadbare batterij met lange batterijduur.
De behuizing en toetsen van de KB675 bestaan voor 45% uit post-consumer recycled (PCR) materiaal. Als aanvulling op een moderne werkplek is de KB675 een ideale keuze voor professionals die hun typervaring willen verbeteren met stijl, comfort en prestaties. *Exclusief PCB-assemblage, oplaadbare batterij, 2,4 GHz dongle en oplaadkabel.
| Toetsenbord | |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Aansluiting | Bluetooth |
| Toetsenbord formaat | Tenkeyless/toetsenbord zonder numeriek toetsenblok (80 - 87%) |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | AES |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Energie | |
| Keyboard batterij type | Ingebouwde accu |
| Accu/Batterij | |
| Oplaadbare batterij | Ja |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 260 mm |
| Diepte verpakking | 400 mm |
| Hoogte verpakking | 40 mm |
| Gewicht verpakking | 774 g |
| Overige specificaties | |
| Speciale eigenschappen | EQ |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 4 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 183 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 415 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 285 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 3,5 kg |
| Netto gewicht kartonnen doos | 2,9 kg |
| Minimum bestelhoeveelheid | 1 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |