-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
De MY230 EQ oplaadbare muis is een betrouwbare, betaalbare middelgrote draadloze muis met een stille klikontwerp met 3 knoppen en een minimum van 41% post-consumer recycled content van de totale plastic onderdelen*. Compatibel met Windows en macOS, biedt het stabiele 2,4 GHz-connectiviteit beveiligd met AES 128-bits encryptie en betrouwbare Bluetooth®-verbinding opties. Handige LED-indicatoren laten de batterijduur en koppelingskanalen zien. De ingebouwde opslag voor de dongle zorgt ervoor dat gebruikers geen tijd verliezen wanneer ze verbinding moeten maken. Draadloze connectiviteit helpt een opgeruimde werkplek te behouden, en de duurzame 500mAh oplaadbare batterij biedt maandenlange productiviteit zonder opladen. Gecertificeerde bescherming bij afnemen en wordt geleverd in een door het Forest Stewardship Council (FSC®) gecertificeerde verpakking. Inclusief 3 jaar beperkte garantie. *Exclusief PCB-assemblage, oplaadbare batterij, 2,4 GHz dongle en oplaadkabel.
| Muis | |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Aansluiting | RF-draadloos + Bluetooth |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Energie | |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 105 mm |
| Diepte verpakking | 125 mm |
| Hoogte verpakking | 39 mm |
| Gewicht verpakking | 178 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Ontvanger type | Nano-ontvanger |
| Accu/Batterij | |
| Oplaadbare batterij | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 0 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 117 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 315 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 150 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 1,19 kg |
| Netto gewicht kartonnen doos | 1,19 kg |
| Overige specificaties | |
| Speciale eigenschappen | EQ |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |