-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
De MY430 EQ Rechargeable Mouse levert productiviteit en gemak en is ideaal voor professionals die een volledig uitgeruste muis nodig hebben en organisaties die duurzaamheid voorop stellen. De behuizing van de MY430 bestaat voor 56% uit post-consumer recycled (PCR) materiaal, wat samen met een geïntegreerde oplaadbare batterij bijdraagt om onze impact op het milieu te verminderen. Deze muis kan draadloos met drie verschillende apparaten worden gebruikt. Met de geïntegreerde oplaadbare batterij zijn geen wegwerpbatterijen meer nodig en de muis werkt tot 4 maanden op een enkele keer opladen. De zes knoppen van de MY430 bieden een verbeterde navigatie en productiviteitsfuncties die gebruikers nog verder uit kunnen breiden met de gratis KensingtonWorks™-software.
| Muis | |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Aansluiting | RF-draadloos + Bluetooth |
| Bewegingsresolutie | 2400 DPI |
| Aantal knoppen | 6 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Energie | |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 105 mm |
| Diepte verpakking | 125 mm |
| Hoogte verpakking | 39 mm |
| Gewicht verpakking | 178 g |
| Accu/Batterij | |
| Oplaadbare batterij | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 5 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 117 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 315 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 150 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 1,19 kg |
| Netto gewicht kartonnen doos | 1,19 kg |
| Overige specificaties | |
| Speciale eigenschappen | EQ |
| Compatibele besturingssystemen | macOS 10.14 or above; Windows 10 or above; Windows 11; Chrome OS 91 or above |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |