Rechargeable Wireless Keyboard/Mouse - KM270 EQ - Qwerty Us/int'l
ITCurry #: 29056187 | Article #: K75560WW-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
De KM270 EQ Rechargeable Desktop Set is een betaalbare draadloze toetsenbord- en muiscombinatie die voor minimaal 60% uit post-consumer recycled materiaal van de totale plastic onderdelen bestaat*. Compatibel met zowel Windows als macOS, biedt het handige draadloze 2,4GHz connectiviteit beveiligd met AES 128-bit encryptie en Bluetooth® verbindingsopties. Het full-size ANSI/ISO-toetsenbord beschikt over een numeriek toetsenblok en een speciale Copilot-toets voor AI-assistentie.** Handige LED-indicatoren bieden visuele bevestiging voor batterijduur, Num Lock, Caps Lock, koppelingsstatus en , Scroll Lock. Een morsbestendig ontwerp beschermt de elektronica in het toetsenbord tegen ongelukjes met koffie, water en andere vloeistoffen. De geluidloos klikkende muis is aanzienlijk stiller dan een standaardmuis, wat zorgt voor meer rust op drukke werkplekken, en is geschikt voor zowel links- als rechtshandige gebruikers. Gecertificeerde bescherming bij reinigen. Inclusief 3 jaar beperkte garantie. *Exclusief PCB-assemblage, oplaadbare batterij, 2,4GHz dongle en oplaadkabel.**Alleen Windows.
| Toetsenbord | |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Aansluiting | RF-draadloos + Bluetooth |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | AES |
| Certificering | MIL-STD-810H Method 504.3 Contamination by Fluids |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Energie | |
| Keyboard batterij type | Ingebouwde accu |
| Accu/Batterij | |
| Oplaadbare batterij | Ja |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 46 mm |
| Diepte verpakking | 540 mm |
| Hoogte verpakking | 168 mm |
| Gewicht verpakking | 730 g |
| Overige specificaties | |
| Speciale eigenschappen | EQ |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 5 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 242 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 552 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 178 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 4,38 kg |
| Netto gewicht kartonnen doos | 3,78 kg |
| Minimum bestelhoeveelheid | 1 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |