Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
6,26
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Leverbaar in 3 dagen.
Hoeveelheid:
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
De Mouse-in-a-Box™ EQ is ontworpen voor wie op zoek is naar goede prestaties zonder in te leveren op duurzaamheid. De behuizing en knoppen bestaan voor 58% uit post-consumer recycled materiaal. De afgeronde vorm biedt comfort voor zowel links- als rechtshandige gebruikers. De responsieve optische sensor met 1000 DPI en het praktische scrollwiel maken het mogelijk om efficiënt door pagina's te navigeren. De USB-A-kabel van 1,8 m zorgt voor een praktische en betrouwbare aansluiting en maakt het gebruik van batterijen overbodig. De Mouse-in-a-Box™ EQ is compatibel met Windows 7 of hoger, macOS en ChromeOS en wordt geleverd met 3 jaar beperkte garantie. * Met uitzondering van de printplaat en kabels.
| Muis | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 60 mm |
| Diepte verpakking | 38 mm |
| Hoogte verpakking | 117 mm |
| Gewicht verpakking | 94 g |
| Overige specificaties | |
| Speciale eigenschappen | EQ |
| Compatibele besturingssystemen | Windows 11 |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 196 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 245 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 160 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 1,51 kg |
| Netto gewicht kartonnen doos | 1,51 kg |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}