-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
De perfecte match tussen gemak en prestaties
Speciaal voor drukke dagen vol gesprekken combineert de HP Poly Mission 615 headset ultiem comfort met uitstekend geluid. Met de makkelijke USB-aansluiting blijven teams moeiteloos gefocust, productief en de hele dag door verbonden.
| Prestatie | |
| Type product | Headset |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Aanbevolen gebruik | Kantoor/callcenter |
| Headset type | Monauraal |
| Kleur van het product | Zwart |
| Bedieningstoetsen | Dempen, Volume +, Volume -, Spraakassistent, Oproep beantwoorden/be‰indigen |
| Kleurnaam | Black |
| Volumeregeling | Knop |
| Soort bediening | Knoppen |
| Snoerlengte | 2 m |
| Signaal/ruis-verhouding | 58 dB |
| Land van herkomst | Vietnam |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| USB-connector | USB Type-C / USB Type-A |
| Hoofdtelefoon | |
| Positie speakers koptelefoon | Supraaural |
| Gevoeligheid koptelefoon | 84 dB |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Microfoon | |
| Microfoontype | Boom |
| Frequentie microfoon | 50 - 16000 Hz |
| Aantal microfoons | 2 |
| Microfoon mute | Ja |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 11 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | MacOS |
| Duurzaamheid | |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | TCO, TCO10 |
| Duurzame technologie‰n en materialen | Papieren verpakking; Bevat tenminste 25% PCR-materiaal |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 180 mm |
| Hoogte | 40 mm |
| Gewicht | 117,5 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 205 mm |
| Diepte verpakking | 175 mm |
| Hoogte verpakking | 52 mm |
| Gewicht verpakking | 202 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Garantiekaart | Ja |
| Opbergetui | Ja |
| Inhoud | Headset; USB Type-C naar USB Type-A-adapter; Draagetui; Beknopte handleiding; Garantiekaart; Productinformatie |
| Logistieke gegevens | |
| Pallet brutogewicht | 290 kg |
| Aantal dozen per palletlaag | 3 stuk(s) |
| Technische details | |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 289,8 kg (639 lbs) |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Overige specificaties | |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS, Android, iOS |
| UNSPSC-code | 43191638 |
| Meegeleverde software | HP Poly Studio App |
| Compatibele besturingssystemen | Windows 11; macOS; Chrome OST; AndroidT; iOS |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |