Poly Mission 425 Classic Wired Headset - Stereo - USB-C/A - Bulk
ITCurry #: 1170SGX1 | Article #: C01B3A6#AC3Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
34,89
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Leverbaar in 3 dagen.
Hoeveelheid:
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Werk productiever
Blijf in je flow met stabiele audio en een snelle USB-aansluiting. Dankzij de HP Poly Mission 425 Classic headset is elk gesprek duidelijk en werk je efficiënter.
| Prestatie | |
| Kleurnaam | Black |
| Land van herkomst | Vietnam |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 11 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | MacOS |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | TCO |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 170 mm |
| Diepte | 180 mm |
| Hoogte | 40 mm |
| Gewicht | 126 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 190 mm |
| Diepte verpakking | 178 mm |
| Hoogte verpakking | 45 mm |
| Gewicht verpakking | 163 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Garantiekaart | Ja |
| Inhoud | Headset; USB Type-C naar USB Type-A-adapter; Beknopte handleiding; Garantiekaart; Productinformatie |
| Logistieke gegevens | |
| Pallet brutogewicht | 290 kg |
| Aantal dozen per palletlaag | 3 stuk(s) |
| Technische details | |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 290,3 kg (640 lbs) |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Overige specificaties | |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS, Android, iOS |
| UNSPSC-code | 43191638 |
| Meegeleverde software | HP Poly Studio App |
| Compatibele besturingssystemen | Windows 11; macOS; Chrome OST; AndroidT; iOS |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}