-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Werk productiever
Blijf in je flow met stabiele audio en een snelle USB-aansluiting. Dankzij de HP Poly Mission 415 headset is elk gesprek duidelijk en werk je efficiënter.
| Prestatie | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Kleurnaam | Black |
| Land van herkomst | Vietnam |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 11 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | MacOS |
| Duurzaamheid | |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | TCO, TCO10 |
| Duurzame technologie‰n en materialen | Papieren verpakking; Bevat tenminste 25% PCR-materiaal |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 180 mm |
| Hoogte | 40 mm |
| Gewicht | 99 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 210 mm |
| Diepte verpakking | 185 mm |
| Hoogte verpakking | 55 mm |
| Gewicht verpakking | 261 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Garantiekaart | Ja |
| Inhoud | Headset; USB Type-C naar USB Type-A-adapter; Beknopte handleiding; Garantiekaart; Productinformatie |
| Logistieke gegevens | |
| Pallet brutogewicht | 275 kg |
| Aantal dozen per palletlaag | 10 stuk(s) |
| Technische details | |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 275 kg (606.2 lbs) |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Overige specificaties | |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS, Android, iOS |
| UNSPSC-code | 43191638 |
| Meegeleverde software | HP Poly Studio App |
| Compatibele besturingssystemen | Windows 11; macOS; Chrome OST; AndroidT; iOS |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |