Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
77,10
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Leverbaar in 3 dagen.
Hoeveelheid:
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
De perfecte match tussen gemak en prestaties
Speciaal voor drukke dagen vol gesprekken combineert de HP Poly Mission 625 headset ultiem comfort met uitstekend geluid. Met de makkelijke USB-aansluiting blijven teams moeiteloos gefocust, productief en de hele dag door verbonden.
| Prestatie | |
| Type product | Headset |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Aanbevolen gebruik | Business/Everyday |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur van het product | Zwart |
| Bedieningstoetsen | Volume +, Volume -, Microsoft Teams button, Oproep beantwoorden/be‰indigen |
| Kleurnaam | Black |
| Volumeregeling | Knop |
| Type regeleenheid | Lijnbesturingseenheid |
| Soort bediening | Knoppen |
| Snoerlengte | 2 m |
| Signaal/ruis-verhouding | 58 dB |
| Land van herkomst | Vietnam |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| USB-connector | USB Type-C |
| Bluetooth | Nee |
| Hoofdtelefoon | |
| Positie speakers koptelefoon | Supraaural |
| Frequentiebereik koptelefoon | 20 - 20000 Hz |
| Gevoeligheid koptelefoon | 84 dB |
| Diameter van de luidspreker | 3,2 cm |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Microfoon | |
| Microfoontype | Boom |
| Frequentie microfoon | 50 - 16000 Hz |
| Gevoeligheid microfoon | -35 dB |
| Aantal microfoons | 2 |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 11 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | MacOS |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android, iOS |
| Duurzaamheid | |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | TCO, TCO10 |
| Duurzame technologie‰n en materialen | Papieren verpakking; Bevat tenminste 30% PCR-materiaal |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 170 mm |
| Diepte | 180 mm |
| Hoogte | 40 mm |
| Gewicht | 147 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 210 mm |
| Diepte verpakking | 185 mm |
| Hoogte verpakking | 55 mm |
| Gewicht verpakking | 317 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Oplaadhouder | Nee |
| Meegeleverde Audio adapters | USB |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Snelstartgids | Ja |
| Garantiekaart | Ja |
| Opbergetui | Ja |
| Inhoud | Headset; USB Type-C naar USB Type-A-adapter; Draagetui; Beknopte handleiding; Garantiekaart; Productinformatie |
| Logistieke gegevens | |
| Pallet brutogewicht | 319 kg |
| Aantal dozen per palletlaag | 10 stuk(s) |
| Energie | |
| USB Type-C-oplaadpoort | Nee |
| Technische details | |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 319 kg (703.2 lbs) |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Overige specificaties | |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS, Android, iOS |
| UNSPSC-code | 43191638 |
| Meegeleverde software | HP Poly Studio App |
| Compatibele besturingssystemen | Windows 11; macOS; Chrome OST; AndroidT; iOS |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}