Poly Mission 825 Wired Headset - Stereo - USB-C/A - Bulk
ITCurry #: 1170SGW3 | Article #: C01FCA6#AC3Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
88,68
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Volledige focus en een glashelder geluid
Ga voor het beste geluid bij elk gesprek met de HP Poly Mission 825 headset, die zorgt voor een vol en ongestoord geluid. Met de slimme ANC en vier microfoons houd je afleiding op afstand en staat jouw stem de hele dag centraal.
| Prestatie | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Kleurnaam | Black |
| Land van herkomst | Vietnam |
| Hoofdtelefoon | |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Ruisonderdrukkingstype | Actief |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 11 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | MacOS |
| Duurzaamheid | |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | TCO, TCO10 |
| Duurzame technologie‰n en materialen | Papieren verpakking; Bevat tenminste 25% PCR-materiaal |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 175 mm |
| Diepte | 180 mm |
| Hoogte | 40 mm |
| Gewicht | 164 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 210 mm |
| Diepte verpakking | 185 mm |
| Hoogte verpakking | 55 mm |
| Gewicht verpakking | 246 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Garantiekaart | Ja |
| Inhoud | Headset; USB Type-C naar USB Type-A-adapter; Draagetui; Beknopte handleiding; Garantiekaart; Productinformatie |
| Logistieke gegevens | |
| Pallet brutogewicht | 348,8 kg |
| Aantal dozen per palletlaag | 3 stuk(s) |
| Technische details | |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 348,8 kg (769 lbs) |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Overige specificaties | |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS, Android, iOS |
| UNSPSC-code | 43191638 |
| Meegeleverde software | HP Poly Studio App |
| Compatibele besturingssystemen | Windows 11; macOS; Chrome OST; AndroidT; iOS |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}