-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Rek voor computer apparatuur | zwenkwielen | stelvoeten | haken voor kabelmanagement
Met het 18U open frame rack kunt u uw servers, netwerk- en telecommunicatieapparatuur opbergen in een stevig rack met open frame en instelbare diepte.
Eenvoudig te monteren
Ontworpen voor gebruiksgemak biedt dit 18U rack met 4 stijlen gemakkelijk leesbare markeringen voor beide rekeenheden (U) en diepte, met vele diepte-instellingen (van 56,0 tot 101,7 cm (20 tot 40")); waardoor het verstelbare server rack gemakkelijk aan uw apparatuur kan worden aangepast.
Duurzaam design
Dit duurzame vrijstaande server rack ondersteunt een statische belasting van 544 kg en een draagbare rolbelasting van 300 kg. Het rack voldoet ook aan de EIA/ECA-310 standaard voor een universeel design dat compatibel is met de meeste racks voor netwerkapparatuur.
Voor een complete opslagoplossing voor servers waarmee u tijd bespaart en problemen voorkomt, worden bij het mobiele server rack optionele accessoires geleverd zoals zwenkwielen, stelpoten en kabelhaken. Daarnaast zijn in de basis gaten voorgeboord om het rack, indien nodig, stevig in de vloer vast te maken, voor extra stabiliteit, terwijl het toch een vrijstaand rack blijft.
De keuze van IT-professionals sinds 1985
StarTech.com producten zijn zorgvuldig ontworpen en grondig getest op compatibiliteit en prestatie, om te garanderen dat onze hoogwaardige producten voor IT professionals voldoen aan de industrienormen of deze te overtreffen. Onze StarTech.com technische adviseurs hebben een brede productkennis en bieden 24 uur van maandag t/m vrijdag ondersteuning (engelstalig) om alle klanten zowel vóór als na de aankoop te kunnen ondersteunen.
Met het 18U open frame rack kunt u uw servers, netwerk- en telecommunicatieapparatuur opbergen in een stevig rack met open frame en instelbare diepte.
Eenvoudig te monteren
Ontworpen voor gebruiksgemak biedt dit 18U rack met 4 stijlen gemakkelijk leesbare markeringen voor beide rekeenheden (U) en diepte, met vele diepte-instellingen (van 56,0 tot 101,7 cm (20 tot 40")); waardoor het verstelbare server rack gemakkelijk aan uw apparatuur kan worden aangepast.
Duurzaam design
Dit duurzame vrijstaande server rack ondersteunt een statische belasting van 544 kg en een draagbare rolbelasting van 300 kg. Het rack voldoet ook aan de EIA/ECA-310 standaard voor een universeel design dat compatibel is met de meeste racks voor netwerkapparatuur.
Voor een complete opslagoplossing voor servers waarmee u tijd bespaart en problemen voorkomt, worden bij het mobiele server rack optionele accessoires geleverd zoals zwenkwielen, stelpoten en kabelhaken. Daarnaast zijn in de basis gaten voorgeboord om het rack, indien nodig, stevig in de vloer vast te maken, voor extra stabiliteit, terwijl het toch een vrijstaand rack blijft.
De keuze van IT-professionals sinds 1985
StarTech.com producten zijn zorgvuldig ontworpen en grondig getest op compatibiliteit en prestatie, om te garanderen dat onze hoogwaardige producten voor IT professionals voldoen aan de industrienormen of deze te overtreffen. Onze StarTech.com technische adviseurs hebben een brede productkennis en bieden 24 uur van maandag t/m vrijdag ondersteuning (engelstalig) om alle klanten zowel vóór als na de aankoop te kunnen ondersteunen.
| Kenmerken | |
| Rackcapaciteit | 18U |
| Soort | Vrijstaande rek |
| Maximale gewichtscapaciteit | 544 kg |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Frame type | Open |
| Productontwerp | 4 palen |
| Verstelbare montagerails | Ja |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Vorm montagegat | Vierkant |
| Zwenkwieltjes | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 1100 mm |
| Hoogte | 904 mm |
| Gewicht | 26,5 kg |
| Inbouwdiepte (min) | 56,6 cm |
| Inbouwdiepte (max) | 100 cm |
| Verpakking | |
| Inbegrepen moersleutels aantal | 2 |
| Moeren inbegrepen | Ja |
| Aantal schroevendraaiers | 1 |
| Aantal aardingsdraden inbegrepen | 4 |
| Moeren aantal | 42 |
| Inclusief schroeven | Ja |
| Aantal schroeven | 104 |
| Aantal stelvoeten inbegrepen | 4 stuk(s) |
| Aantal haken voor kabelbeheer inbegrepen | 8 stuk(s) |
| Inbegrepen sluitringen aantal | 96 |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Breedte verpakking | 250 mm |
| Diepte verpakking | 1420 mm |
| Hoogte verpakking | 130 mm |
| Gewicht verpakking | 29,8 kg |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85381000 |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 810 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 1445 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 520 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 9 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Voldoet aan industriestandaarden | EIA/ECA-310-E |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |