Server Rack - Open Frame Adjustable Depth 4 Post Rack 42u
ITCurry #: 75646177 | Article #: 4POSTRACK42-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Installeer uw servers, netwerk- en telecommunicatieapparatuur in dit verstelbare 42U open-frame rack
Met het 4POSTRACK42 42U server rack kunt uw servers, netwerk- en telecommunicatieapparatuur opbergen in een stevig rack met open frame en verstelbare diepte.
Ontworpen voor gebruiksgemak biedt dit 42U rack gemakkelijk leesbare markeringen voor beide rackeenheden (U) en diepte, met verstelbare diepte-instellingen (van 56,0cm tot 101,7cm) waardoor het rack gemakkelijk aan uw apparatuur kan worden aangepast.
Dit duurzame rack met 4 stijlen heeft een maximale statische belastbaarheid van 600 kg (1320 lbs) en voldoet aan diverse industriële rack standaards (EIA/ECA-310, IEC 60297, DIN 41494) voor een universeel design dat geschikt is voor de meeste rack apparatuur.
Voor een complete rackoplossing waarmee u tijd bespaart en problemen voorkomt worden bij dit rack optionele accessoires geleverd zoals zwenkwielen, stelpoten en kabelhaken. Daarnaast zijn in de basis reeds gaten geboord om het rack, indien nodig, in de vloer vast te maken, waardoor u het rack geheel aan uw eigen omgeving kunt aanpassen.
Met het 4POSTRACK42 42U server rack kunt uw servers, netwerk- en telecommunicatieapparatuur opbergen in een stevig rack met open frame en verstelbare diepte.
Ontworpen voor gebruiksgemak biedt dit 42U rack gemakkelijk leesbare markeringen voor beide rackeenheden (U) en diepte, met verstelbare diepte-instellingen (van 56,0cm tot 101,7cm) waardoor het rack gemakkelijk aan uw apparatuur kan worden aangepast.
Dit duurzame rack met 4 stijlen heeft een maximale statische belastbaarheid van 600 kg (1320 lbs) en voldoet aan diverse industriële rack standaards (EIA/ECA-310, IEC 60297, DIN 41494) voor een universeel design dat geschikt is voor de meeste rack apparatuur.
Voor een complete rackoplossing waarmee u tijd bespaart en problemen voorkomt worden bij dit rack optionele accessoires geleverd zoals zwenkwielen, stelpoten en kabelhaken. Daarnaast zijn in de basis reeds gaten geboord om het rack, indien nodig, in de vloer vast te maken, waardoor u het rack geheel aan uw eigen omgeving kunt aanpassen.
| Kenmerken | |
| Rackcapaciteit | 42U |
| Soort | Vrijstaande rek |
| Maximale gewichtscapaciteit | 600 kg |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Frame type | Open |
| Productontwerp | 4 palen |
| Verstelbare montagerails | Ja |
| Aantal ventilatoren | 0 ventilator(en) |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Vorm montagegat | Vierkant |
| Zwenkwieltjes | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 604 mm |
| Diepte | 1048 mm |
| Hoogte | 2040 mm |
| Gewicht | 38,5 kg |
| Inbouwdiepte (min) | 56 cm |
| Inbouwdiepte (max) | 101,7 cm |
| Verpakking | |
| Inbegrepen moersleutels aantal | 2 |
| Moeren inbegrepen | Ja |
| Aantal schroevendraaiers | 6 |
| Aantal aardingsdraden inbegrepen | 4 |
| Moeren aantal | 66 |
| Inclusief schroeven | Ja |
| Aantal schroeven | 90 |
| Aantal stelvoeten inbegrepen | 4 stuk(s) |
| Aantal haken voor kabelbeheer inbegrepen | 24 stuk(s) |
| Aantal grendels | 50 |
| Inbegrepen sluitringen aantal | 120 |
| Breedte verpakking | 270 mm |
| Diepte verpakking | 2039 mm |
| Hoogte verpakking | 170 mm |
| Gewicht verpakking | 41 kg |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85381000 |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 270 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 2039 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 170 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 9 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Voldoet aan industriestandaarden | EIA/ECA-310-E |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |