Server Rack - Open Frame Adjustable Depth 12u 4 Post Rack
ITCurry #: 75646429 | Article #: 4POSTRACK12U-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Installeer uw servers, netwerk- en telecommunicatieapparatuur in dit instelbare 12U open-frame rack
Met het 4POSTRACK12U 12U serverrack kunt uw servers, netwerk- en telecommunicatieapparatuur opbergen in een stevig rack met open frame en verstelbare diepte.
Ontworpen voor gebruiksgemak biedt dit 12U rack gemakkelijk leesbare markeringen voor beide rackeenheden (U) en diepte, met vele diepte-instellingen (van 56,0 tot 101,7cm (22 tot 40")) waardoor het rack gemakkelijk aan uw apparatuur kan worden aangepast.
Dit duurzame rack met 4 stijlen heeft een maximale statische belastbaarheid van 544 kg en voldoet aan diverse industriële rackstandaards (EIA/ECA-310, IEC 60297, DIN 41494) voor een universeel design dat geschikt is voor de meeste rack-apparatuur.
Voor een complete serveropbergoplossing waarmee u tijd bespaart en problemen voorkomt, worden bij dit rack optionele accessoires geleverd zoals zwenkwielen, stelpoten en kabelhaken. Daarnaast zijn in de basis gaten voorgeboord om het rack, indien nodig, stevig in de vloer vast te maken, waardoor u het rack nog beter aan uw eigen omgeving kunt aanpassen.
Met het 4POSTRACK12U 12U serverrack kunt uw servers, netwerk- en telecommunicatieapparatuur opbergen in een stevig rack met open frame en verstelbare diepte.
Ontworpen voor gebruiksgemak biedt dit 12U rack gemakkelijk leesbare markeringen voor beide rackeenheden (U) en diepte, met vele diepte-instellingen (van 56,0 tot 101,7cm (22 tot 40")) waardoor het rack gemakkelijk aan uw apparatuur kan worden aangepast.
Dit duurzame rack met 4 stijlen heeft een maximale statische belastbaarheid van 544 kg en voldoet aan diverse industriële rackstandaards (EIA/ECA-310, IEC 60297, DIN 41494) voor een universeel design dat geschikt is voor de meeste rack-apparatuur.
Voor een complete serveropbergoplossing waarmee u tijd bespaart en problemen voorkomt, worden bij dit rack optionele accessoires geleverd zoals zwenkwielen, stelpoten en kabelhaken. Daarnaast zijn in de basis gaten voorgeboord om het rack, indien nodig, stevig in de vloer vast te maken, waardoor u het rack nog beter aan uw eigen omgeving kunt aanpassen.
| Kenmerken | |
| Rackcapaciteit | 12U |
| Soort | Vrijstaande rek |
| Maximale gewichtscapaciteit | 544 kg |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Frame type | Open |
| Productontwerp | 4 palen |
| Verstelbare montagerails | Ja |
| Aantal ventilatoren | 0 ventilator(en) |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Vorm montagegat | Vierkant |
| Zwenkwieltjes | Ja |
| Certificering | CE |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 604 mm |
| Diepte | 1000 mm |
| Hoogte | 638 mm |
| Gewicht | 22,7 kg |
| Inbouwdiepte (min) | 56 cm |
| Inbouwdiepte (max) | 100 cm |
| Verpakking | |
| Moeren inbegrepen | Ja |
| Aantal aardingsdraden inbegrepen | 4 |
| Moeren aantal | 40 |
| Inclusief schroeven | Ja |
| Aantal schroeven | 44 |
| Aantal stelvoeten inbegrepen | 4 stuk(s) |
| Aantal haken voor kabelbeheer inbegrepen | 4 stuk(s) |
| Aantal grendels | 48 |
| Inbegrepen sluitringen aantal | 88 |
| Breedte verpakking | 361 mm |
| Diepte verpakking | 650 mm |
| Hoogte verpakking | 160 mm |
| Gewicht verpakking | 26,3 kg |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85381000 |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 361 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 650 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 160 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 12 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Voldoet aan industriestandaarden | EIA/ECA-310-E |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |