Managed Smart Essentials Switch PoE+ GS310TPv2 - 8-Port GbE with 2 Dedicated SFP Ports (55W)
ITCurry #: 20325634 | Article #: GS310TP-200EUSFlash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
130,92
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Leverbaar in 3 dagen.
Hoeveelheid:
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
VEELZIJDIGE POORTCONFIGURATIE
Beschikt over 8 Gigabit Ethernet PoE+-poorten en 2 speciale SFP-glasvezelpoorten voor flexibele, snelle connectiviteit en glasvezel-uplinks naar uw core-netwerk.
POWER-OVER-ETHERNET
Een totaal PoE-budget van 55 W ondersteunt het voeden van PoE+-apparaten, zoals IP-camera’s, VoIP-telefoons en draadloze access points, vanaf één switch.
GEAVANCEERD NETWERKBEHEER
Uitgerust met L2/L3 Lite-functies, waaronder VLAN’s, QoS en statische routing, om netwerkbeheer, beveiliging en efficiëntie te verbeteren.
EENVOUDIGE WEBINTERFACE
Vereenvoudig de installatie en netwerkbeheer met een intuïtieve, webgebaseerde beheerdersinterface, ontworpen voor gebruikers zonder uitgebreide IT-kennis.
| Beheerfuncties | |
| Switch type | Managed |
| Switch-laag | L2/L3 |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Web-gebaseerd management | Ja |
| System event log | Ja |
| MIB-ondersteuning | Y |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 8 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Aantal moduleslots SPF | 2 |
| Netstekker | DC-in ingang |
| Netwerk | |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1D, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3x |
| Port mirroring | Ja |
| Datastroombeheer | Ja |
| Verbindingsaggregatie | Ja |
| Broadcast stormbeheer | Ja |
| Rate limiting | Ja |
| Spanning tree protocol | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Auto-negotiation | Ja |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Virtuele LAN-functies | Voice VLAN |
| Aantal VLANs | 64 |
| Data-uitwisseling | |
| Switchingcapaciteit | 20 Gbit/s |
| MAC-adrestabel | 8000 entries |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Jumbo frames | 10000 |
| Beveiliging | |
| DHCP-functies | DHCP client |
| Access Control List (ACL) | Ja |
| Toegangsbeheerlijst (ACL) inkomend | 100 |
| IGMP snooping | Ja |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 802.1x RADIUS, EAP, HTTPS, SSL/TLS |
| Bescherming lus | Ja |
| Authenticatie | Auto VLAN, Gast-VLAN, MAC-gebaseerde authenticatie, Poortgebaseerde authenticatie, Webgebaseerde authenticatie |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Authenticatie type | HWTACACS+, IEEE 802.1x |
| Multicast-functies | |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| Aantal gefilterde multicast-groepen | 256 |
| Design | |
| Rack-montage | Nee |
| Vormfactor | Desktop |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| LED-indicatoren | Ja |
| Aantal ventilatoren | 0 ventilator(en) |
| Prestatie | |
| Type processor | Ja |
| Frequentie van processor | 500 MHz |
| Type geheugen | DDR-SDRAM |
| Intern geheugen | 128 MB |
| Flash memory | 32 MB |
| Upgraden van firmware mogelijk | Ja |
| Energie | |
| Stroombron | DC/PoE |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Aantal Power over Ethernet plus (PoE +)-poorten | 8 |
| Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget | 55 W |
| Overige specificaties | |
| Garantieperiode | 3 jaar |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 øC |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 70 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 - 95 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3000 m |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 236 mm |
| Diepte | 101 mm |
| Hoogte | 30 mm |
| Gewicht | 610 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Snelstartgids | Ja |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Technische details | |
| (Binnenste) verzendverpakking hoogte | 30,9 cm |
| (Binnenste) verzendverpakking breedte | 35 cm |
| (Binnenste) verzendverpakking lengte | 27,4 cm |
| Nettogewicht transportverpakking | 9,49 kg |
| Producten per (binnenste) verzendverpakking | 6 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}