Managed Smart Essentials Switch PoE+ GS324TPv2 - 24-Port GbE with 2 Dedicated SFP Ports (190W)
ITCurry #: 20325636 | Article #: GS324TP-200EUSFlash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
288,56
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Leverbaar in 3 dagen.
Hoeveelheid:
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
CONNECTIVITEIT VOOR HOGE DICHTHEID
Biedt 24 Gigabit Ethernet PoE+-poorten voor het verbinden van meerdere apparaten, plus 2 speciale SFP-poorten voor snelle glasvezel-uplinks naar uw core-netwerk
ROBUSTE POE+-VERMOGEN
Levert een totaal PoE-budget van 190 W om een dichte inzet van apparaten zoals VoIP-telefoons, IP-bewakingscamera's en draadloze toegangspunten van stroom te voorzien
GEAVANCEERDE SCHAKELFUNCTIES
Biedt L2-beheer, inclusief VLAN's, QoS, LACP, ACL en STP voor optimale netwerkprestaties en beveiliging.
INTUÏTIEVE WEBBEHEER
Configureer en beheer uw netwerk met een overzichtelijke, gebruiksvriendelijke webbrowser-gebaseerde UI die het beheer vereenvoudigt.
| Beheerfuncties | |
| Switch type | Managed |
| Switch-laag | L2/L3 |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Web-gebaseerd management | Ja |
| ARP-inspectie | Ja |
| MIB-ondersteuning | Y |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 24 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Aantal moduleslots SPF | 2 |
| Netwerk | |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3x |
| Port mirroring | Ja |
| Full duplex | Ja |
| Datastroombeheer | Ja |
| Verbindingsaggregatie | Ja |
| Broadcast stormbeheer | Ja |
| Rate limiting | Ja |
| Spanning tree protocol | Ja |
| Auto-negotiation | Ja |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Virtuele LAN-functies | Port-based VLAN, Private VLAN, Voice VLAN |
| Aantal VLANs | 256 |
| Data-uitwisseling | |
| Switchingcapaciteit | 52 Gbit/s |
| MAC-adrestabel | 16000 entries |
| Store-and-forward | Ja |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Packet buffergeheugen | 1,5 MB |
| Beveiliging | |
| DHCP-functies | DHCP client |
| Access Control List (ACL) | Ja |
| IGMP snooping | Ja |
| Bescherming lus | Ja |
| Multicast-functies | |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| Design | |
| Rack-montage | Ja |
| Vormfactor | 1U |
| Kleur van het product | Zwart |
| LED-indicatoren | Ja |
| Aantal ventilatoren | 2 ventilator(en) |
| Prestatie | |
| Type processor | Ja |
| Frequentie van processor | 800 MHz |
| Type geheugen | RAM |
| Intern geheugen | 512 MB |
| Flash memory | 64 MB |
| Geluidsniveau | 26,1 dB |
| Energie | |
| Stroombron | Power over Ethernet (PoE) |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Aantal Power over Ethernet plus (PoE +)-poorten | 24 |
| Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget | 190 W |
| Overige specificaties | |
| Garantieperiode | 3 jaar |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 50 øC |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 70 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 - 95 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3000 m |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 440 mm |
| Diepte | 253 mm |
| Hoogte | 43 mm |
| Gewicht | 3,53 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Snelstartgids | Ja |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Technische details | |
| (Binnenste) verzendverpakking hoogte | 38 cm |
| (Binnenste) verzendverpakking breedte | 56,7 cm |
| (Binnenste) verzendverpakking lengte | 24,1 cm |
| Nettogewicht transportverpakking | 10,9 kg |
| Producten per (binnenste) verzendverpakking | 2 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}