Unmanaged Essentials Switch PoE+ GS308LP - 8-Port GbE
ITCurry #: 20325633 | Article #: GS308LP-100EUSFlash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
69,33
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Leverbaar in 3 dagen.
Hoeveelheid:
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
PLUG-AND-PLAY
Simple set up with no software to install or configuration needed
NON-BLOCKING SWITCHING
Non-blocking switching architecture for maximum throughput at wire speed
FANLESS DESIGN
Silent operation makes this switch perfect for noise-sensitive environments
VERSITILE MOUNTING OPTIONS
Install your switch on your desktop or mount it to your wall with the hardware provided in the box
ENERGY EFFICIENT
Energy Efficient Ethernet (IEEE 802.3az) standard, which reduces energy consumption when there is light traffic on an active port or when there is no link or no activity detected
FLEX PoE
Easily increase you power budget on this switch to meet your changing power needs.
| Beheerfuncties | |
| Switch type | Unmanaged |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Traffic-classificatie | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 8 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Netwerk | |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3az, IEEE 802.1p, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| 10G support | Nee |
| Koperen ethernetbekabelingstechnologie | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Ondersteundende kabel types | Cat5e |
| Full duplex | Ja |
| Half-duplex | Ja |
| Datastroombeheer | Ja |
| Auto MDI/MDI-X | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Auto-sensing | Ja |
| Auto-negotiation | Ja |
| MAC-adres zelflerende functie | Ja |
| MAC-adres zelfverouderende functie | Ja |
| Data-uitwisseling | |
| Switchingcapaciteit | 16 Gbit/s |
| Doorvoercapaciteit | 16 Gbit/s |
| Verzending snelheid | 1,488 Mpps |
| MAC-adrestabel | 4000 entries |
| Latentie (1 Gbps) | 2,6 æs |
| Aantal wachtrijen | 8 |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Jumbo frames | 9216 |
| Packet forwarding rate (1 Gbps) | 1488000 pps |
| Packet buffergeheugen | 0,192 MB |
| Beveiliging | |
| Algoritmen wachtrijplanning | Weighted Round Robin (WRR) |
| MAC-adressen | Dynamische MAC-adresinvoer |
| Design | |
| Rack-montage | Ja |
| Stapelbaar | Nee |
| Vormfactor | Desktop |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| LED-indicatoren | Ja |
| Ophangsysteem voor aan de muur | Ja |
| Prestatie | |
| Fanloos | Ja |
| Mean time between failures (MTBF) | 2752476 uur |
| Energie | |
| Stroombron | DC |
| Vermogenstoevoer inclusief | Ja |
| Aantal voedingen | 1 |
| DC voltage input | 54 V |
| Stroom | 1.25 A |
| Ingangsspanning | 54 V |
| Vermogensverbruik (max) | 67,5 W |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Type Power over Ethernet (PoE) ondersteunt | PoE+ |
| Hoeveelheid Power over Ethernet (PoE) ports | 8 |
| Aantal Power over Ethernet plus (PoE +)-poorten | 8 |
| Vermogen per poort Power over Ethernet (PoE) | 30 W |
| Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget | 60 W |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 øC |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 70 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 - 95 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3000 m |
| Warmtedissipatie | 230,85 BTU/h |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 236 mm |
| Diepte | 102 mm |
| Hoogte | 27 mm |
| Gewicht | 600 g |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), Industry Canada (IC), RCM, VCCI, KC, CB, Laagspanningsrichtlijn (LVD) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}