Managed Smart Essentials Switch PoE+ GS348TPv2 - 48-Port GbE with 4 Dedicated SFP Ports (380W)
ITCurry #: 20325635 | Article #: GS348TP-200EUS-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
MAXIMALE POORTDICHTHEID
Rust uw netwerk uit met 48 Gigabit Ethernet PoE+-poorten voor uitgebreide apparaatconnectiviteit en 4 speciale SFP-poorten voor snelle glasvezel-uplinks.
HOOG VERMOGEN POE+-BUDGET
Ondersteun de meest veeleisende netwerkomgevingen met een aanzienlijke totale PoE-budget van 380 W, ideaal voor het voeden van een groot aantal IP-camera’s, VoIP-telefoons en draadloze access points.
GEAVANCEERDE NETWERKREGELING
Gebruik L2/L3 Lite-functies, waaronder VLAN’s, QoS en statische routing, om de netwerkbeveiliging, het verkeer en de algehele operationele efficiëntie te optimaliseren.
EENVOUDIG WEBGEBASEERD BEHEER
Configureer, beheer en controleer je netwerk eenvoudig via de intuïtieve, webbrowsergebaseerde UI, er is geen geavanceerde IT-expertise nodig.
| Beheerfuncties | |
| Switch type | Managed |
| Switch-laag | L2/L3 |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Web-gebaseerd management | Ja |
| ARP-inspectie | Ja |
| MIB-ondersteuning | Y |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 48 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Aantal moduleslots SPF | 4 |
| Netwerk | |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3x |
| Port mirroring | Ja |
| Full duplex | Ja |
| Datastroombeheer | Ja |
| Verbindingsaggregatie | Ja |
| Broadcast stormbeheer | Ja |
| Rate limiting | Ja |
| Spanning tree protocol | Ja |
| Auto-negotiation | Ja |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Virtuele LAN-functies | Port-based VLAN, Private VLAN, Voice VLAN |
| Aantal VLANs | 256 |
| Data-uitwisseling | |
| Switchingcapaciteit | 104 Gbit/s |
| MAC-adrestabel | 16000 entries |
| Store-and-forward | Ja |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Packet buffergeheugen | 1,5 MB |
| Beveiliging | |
| DHCP-functies | DHCP client |
| Access Control List (ACL) | Ja |
| IGMP snooping | Ja |
| Bescherming lus | Ja |
| Multicast-functies | |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| Design | |
| Rack-montage | Ja |
| Vormfactor | 1U |
| Kleur van het product | Zwart |
| LED-indicatoren | Ja |
| Aantal ventilatoren | 2 ventilator(en) |
| Prestatie | |
| Type processor | Ja |
| Frequentie van processor | 800 MHz |
| Type geheugen | RAM |
| Intern geheugen | 512 MB |
| Flash memory | 64 MB |
| Geluidsniveau | 36,3 dB |
| Energie | |
| Stroombron | Power over Ethernet (PoE) |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Aantal Power over Ethernet plus (PoE +)-poorten | 48 |
| Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget | 380 W |
| Overige specificaties | |
| Garantieperiode | 3 jaar |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 50 øC |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 70 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 - 95 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3000 m |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 440 mm |
| Diepte | 316 mm |
| Hoogte | 43 mm |
| Gewicht | 4,05 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Snelstartgids | Ja |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Technische details | |
| (Binnenste) verzendverpakking hoogte | 43,2 cm |
| (Binnenste) verzendverpakking breedte | 56,7 cm |
| (Binnenste) verzendverpakking lengte | 24,1 cm |
| Nettogewicht transportverpakking | 13,3 kg |
| Producten per (binnenste) verzendverpakking | 2 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |