Pro Tower 400 G9 - i5 14500 - 16GB RAM - 512GB SSD - Win11 Pro - Qwertzu Swiss-Lux
ITCurry #: 1170QYW1 | Article #: 99P68ET#UUZFlash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
909,20
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Alles wat je nodig hebt om je bedrijf te laten groeien
De HP Pro Tower 400 biedt gebruikers professionele prestaties, beveiliging en schaalbaarheid voor groeiende bedrijven. Deze pc heeft de nieuwste Intel-processor[2] en met de permanente beveiliging ben je altijd beschermd.
| Processor | |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorfamilie | Intel© CoreT i5 |
| Processormodel | i5-14500 |
| Aantal processorkernen | 14 |
| Processor aantal threads | 20 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5 GHz |
| Processor cache | 24 MB |
| Processor cache type | L3 |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Maximum intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Geheugenslots | 2x DIMM |
| Kloksnelheid geheugen | 4800 MHz |
| Opslagmedia | |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal storage drives ge‹nstalleerd | 1 |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Aantal ge‹nstalleerde SSD's | 1 |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| SSD interfaces | PCI Express |
| NVMe | Ja |
| Grafisch | |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel© UHD Graphics |
| On-board graphics adapter model | Intel UHD Graphics 770 |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Wifi | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Fabrikant van de WLAN-controller | Intel |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Soort antenne | 2x2 |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 3 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 3 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 1.4 |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| Lijnuitgang | Ja |
| Uitbreidingsmodules | |
| PCI Express x1 slots | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) sleuven | 1 |
| PCI-slots | 1 |
| Design | |
| Type behuizing | Tower |
| Kleurnaam | Jack black |
| Aantal 3.5" bays | 2 |
| Land van herkomst | Tsjechische Republiek |
| Prestatie | |
| Markt positionering | Bewezen productiviteit |
| Chipset moederbord | Intel Q670 |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Password bescherming | BIOS, Inschakelen |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Meegeleverde software | HP Wolf Pro Security-editie (1 jaar) |
| Processor speciale functies | |
| Intel© Turbo Boost Technology | Ja |
| Brand-specifieke functies | |
| HP Support Assistant | Ja |
| HP Security tools | Trusted Platform Module TPM 2.0 Embedded Security Chip geleverd met Windows 10 (Common Criteria EAL4+-gecertificeerd) (FIPS 140-2 Level 2-gecertificeerd); HP Secure Erase; HP Sure Click; Absolute Persistence-module; HP Sure Admin; HP Tamper Lock; HP Sure Start Gen7; HP Sure Sense2; Installatie van HP Platform-certificaat op het apparaat |
| HP Management tools | HP Client Catalog (download); HP Driver Packs (download); HP Cloud Recovery; HP Image Assistant Gen5 (download); HP Client Management Script Library (download); HP Manageability Integration Kit (download); HP Patch Assistant (download); HP Connect |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (ABH) 198415148421; (UUG) 198415148438 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 198415148421, 198415148438 |
| HP-segment | Bedrijf |
| Energie | |
| Netvoeding | 260 W |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 35 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Duurzaamheid | |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 155 mm |
| Diepte | 308 mm |
| Hoogte | 155 mm |
| Gewicht | 5,31 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 400 mm |
| Diepte verpakking | 287 mm |
| Hoogte verpakking | 499 mm |
| Gewicht verpakking | 8,4 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Toetsenbord inbegrepen | Ja |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Invoerapparaat model | HP 125 Wired Mouse |
| Leveranciersinformatie | |
| Fabrieksgarantie | 1 jaar (1-1-1) garantie omvat 1 jaar garantie op onderdelen, arbeid en reparatie onsite. De algemene voorwaarden verschillen per land. Bepaalde beperkingen en uitsluitingen zijn van toepassing. |
| Koolstofvoetafdruk | |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 250 |
| Koolstofuitstoot, productie (kg CO2e) | 171 |
| Koolstofuitstoot, logistiek (kg CO2e) | 3 |
| Koolstofuitstoot, einde levensduur (kg CO2e) | 2 |
| Totale koolstofuitstoot, zonder gebruiksfase (kg CO2e) | 74 |
| Toetsenbord | |
| Toetsenbordconnectiviteit | Bedraad |
| Audio | |
| Audiochip | Realtek ALC3252 |
| Technische details | |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Overige specificaties | |
| UNSPSC-code | 43211507 |
| Geheugenmodule type | UDIMM |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}