Pro Mini 400 G9 - i3 14100T - 16GB RAM - 512GB SSD - Win11 Pro - Qwertzu Swiss-Lux
ITCurry #: 1170QYX1 | Article #: 9H6Z1ET#UUZFlash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
750,33
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Commerciële Mini-pc die overal past waar je werkt
De HP Pro Mini 400 biedt gebruikers professionele prestaties, beveiliging en flexibele implementatiemogelijkheden die nodig zijn voor kleine, gevarieerde werkruimten. Deze betrouwbare, ultrakleine pc is dankzij een Intel-processor[2] geschikt voor mainstream enterprise- en mkb-bedrijven en is beschermd met permanente beveiliging waarop je kunt vertrouwen.
| Processor | |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processormodel | i3-14100T |
| Aantal processorkernen | 2 |
| Processor aantal threads | 4 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,4 GHz |
| Processor cache | 6 MB |
| Processor cache type | L3 |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Geheugenslots | 2x DIMM |
| Kloksnelheid geheugen | 4800 MHz |
| Opslagmedia | |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal storage drives ge‹nstalleerd | 1 |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Aantal ge‹nstalleerde SSD's | 1 |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| SSD interfaces | PCI Express |
| NVMe | Ja |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Grafisch | |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel© UHD Graphics |
| On-board graphics adapter model | Intel UHD Graphics 730 |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Wifi | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Fabrikant van de WLAN-controller | Intel |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Soort antenne | 2x2 |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 3 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2.2 Type-C-poorten | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| Design | |
| Type behuizing | Mini PC |
| Kleurnaam | Jack black |
| Aantal 2.5" bays | 1 |
| Land van herkomst | China, Thailand |
| Prestatie | |
| Markt positionering | Bewezen productiviteit |
| Chipset moederbord | Intel Q670 |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Password bescherming | BIOS, Inschakelen |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Meegeleverde software | HP Wolf Pro Security-editie (1 jaar) |
| Processor speciale functies | |
| Intel© Turbo Boost Technology | Ja |
| Brand-specifieke functies | |
| HP Support Assistant | Ja |
| HP Security tools | Trusted Platform Module TPM 2.0 Embedded Security Chip geleverd met Windows 10 (Common Criteria EAL4+-gecertificeerd) (FIPS 140-2 Level 2-gecertificeerd); HP Secure Erase; HP Sure Click; HP Sure Sense; Absolute Persistence-module; HP Sure Admin; HP BIOSphere Gen6; HP Tamper Lock; HP Sure Start Gen7; Installatie van HP Platform-certificaat op het apparaat |
| HP Management tools | HP Client Catalog (download); HP driverpakketten (download); HP Image Assistant (download); HP Client Management Script Library (download); HP Connect voor Microsoft Endpoint Manager; HP Manageability Integration Kit (download); HP Patch Assistant (download) |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (ABH) 198415148360; (UUG) 198415148377 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 198415148360, 198415148377 |
| HP-segment | Bedrijf |
| Energie | |
| Netvoeding | 90 W |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 35 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Duurzaamheid | |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 177 mm |
| Diepte | 175 mm |
| Hoogte | 177 mm |
| Gewicht | 1,42 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 498 mm |
| Diepte verpakking | 235 mm |
| Hoogte verpakking | 132 mm |
| Gewicht verpakking | 3,4 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Toetsenbord inbegrepen | Ja |
| Invoerapparaat model | HP 125 Wired Mouse |
| Leveranciersinformatie | |
| Fabrieksgarantie | 1 jaar (1-1-1) garantie omvat 1 jaar garantie op onderdelen, arbeid en reparatie onsite. De algemene voorwaarden verschillen per land. Bepaalde beperkingen en uitsluitingen zijn van toepassing. |
| Koolstofvoetafdruk | |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 110 |
| Koolstofuitstoot, productie (kg CO2e) | 93 |
| Koolstofuitstoot, logistiek (kg CO2e) | 1 |
| Koolstofuitstoot, einde levensduur (kg CO2e) | 1 |
| Totale koolstofuitstoot, zonder gebruiksfase (kg CO2e) | 20 |
| Toetsenbord | |
| Toetsenbordconnectiviteit | Bedraad |
| Audio | |
| Audiochip | Realtek ALC3252 |
| Technische details | |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Overige specificaties | |
| UNSPSC-code | 43211507 |
| Geheugenmodule type | SODIMM |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}