Pro SFF 400 G9 - i7 14700 - 16GB RAM - 512GB SSD - Win11 Pro - Qwertzu Swiss-Lux
ITCurry #: 1170QYW0 | Article #: 99P67ET#UUZFlash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
1074,64
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Veelzijdig om aan de steeds veranderende zakelijke wensen te voldoen
De HP Pro SFF 400 desktop biedt zakelijke gebruikers in een hybride werkomgeving aansluitmogelijkheden en configuratieopties in een ruimtebesparend ontwerp. Deze pc heeft de nieuwste Intel-processor[2] en met de permanente beveiliging ben je altijd beschermd.
| Processor | |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorfamilie | Intel© CoreT i7 |
| Processormodel | i7-14700 |
| Aantal processorkernen | 20 |
| Processor aantal threads | 28 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5,4 GHz |
| Processor cache | 33 MB |
| Processor cache type | L3 |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Geheugenslots | 2x DIMM |
| Kloksnelheid geheugen | 5600 MHz |
| Opslagmedia | |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal storage drives ge‹nstalleerd | 1 |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Aantal ge‹nstalleerde SSD's | 1 |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| SSD interfaces | PCI Express |
| NVMe | Ja |
| Grafisch | |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel© UHD Graphics |
| On-board graphics adapter model | Intel© UHD Graphics |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Wifi | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Fabrikant van de WLAN-controller | Intel |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Soort antenne | 2x2 |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 3 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 3 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 1.4 |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| Lijnuitgang | Ja |
| Uitbreidingsmodules | |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) slots | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) sleuven | 1 |
| Design | |
| Type behuizing | SFF |
| Kleurnaam | Jack black |
| Aantal 3.5" bays | 1 |
| Land van herkomst | Tsjechische Republiek |
| Prestatie | |
| Markt positionering | Bewezen productiviteit |
| Chipset moederbord | Intel Q670 |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Password bescherming | BIOS, Inschakelen |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Meegeleverde software | HP Wolf Pro Security-editie (1 jaar) |
| Processor speciale functies | |
| Intel© Turbo Boost Technology | Ja |
| Brand-specifieke functies | |
| HP Support Assistant | Ja |
| HP Security tools | Trusted Platform Module TPM 2.0 Ge‹ntegreerde beveiligingschip geleverd bij Windows 10 (gecertificeerd voor Common Criteria EAL4+)(gecertificeerd voor niveau 2 van FIPS 140-2): HP Secure Erase; HP Sure Click; Absolute Persistence-module; HP Sure Admin; HP Tamper Lock; HP Sure Start Gen7; HP Sure Sense2 |
| HP Management tools | HP Client Catalog (download); HP driverpakketten (download); HP Image Assistant (download); HP Client Management Script Library (download); HP Manageability Integration Kit Gen 4 (download) |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (ABH) 198415148230; (UUG) 198415148247 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 198415148230, 198415148247 |
| HP-segment | Bedrijf |
| Energie | |
| Netvoeding | 240 W |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 35 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Duurzaamheid | |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 270 mm |
| Diepte | 95 mm |
| Hoogte | 270 mm |
| Gewicht | 4,2 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 394 mm |
| Diepte verpakking | 205 mm |
| Hoogte verpakking | 499 mm |
| Gewicht verpakking | 7,25 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Toetsenbord inbegrepen | Ja |
| Invoerapparaat model | HP 125 Wired Mouse |
| Koolstofvoetafdruk | |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 260 |
| Koolstofuitstoot, productie (kg CO2e) | 173 |
| Koolstofuitstoot, logistiek (kg CO2e) | 2 |
| Koolstofuitstoot, einde levensduur (kg CO2e) | 1 |
| Totale koolstofuitstoot, zonder gebruiksfase (kg CO2e) | 79 |
| Toetsenbord | |
| Toetsenbordconnectiviteit | Bedraad |
| Audio | |
| Audiochip | Realtek ALC3252 |
| Technische details | |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Overige specificaties | |
| UNSPSC-code | 43211507 |
| Geheugenmodule type | UDIMM |
| Fabrieksgarantie | 1 jaar (1-1-1) garantie omvat 1 jaar garantie op onderdelen, arbeid en reparatie onsite. De algemene voorwaarden verschillen per land. Bepaalde beperkingen en uitsluitingen zijn van toepassing. |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}