Elite Mini 800 G9 - i7 14700 - 16GB RAM - 512GB SSD - Win11 Pro - Qwertzu Swiss-Lux
ITCurry #: 1170QYU9 | Article #: 622W3ET#UUZFlash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
1167,70
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Leverbaar in 3 dagen.
Hoeveelheid:
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Een desktop die met je mee reist
De HP Elite Mini 800 desktop is krachtig genoeg om ingewikkelde presentaties op te zetten, eindeloze reeksen cijfers te verwerken en snel de mooiste content te creëren. Dankzij de krachtige Intel-processor[2], responsieve videokaart en slimme gebruiksmogelijkheden, is dit een compacte pc voor grote opdrachten in kleine ruimtes.
| Processor | |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorfamilie | Intel© CoreT i7 |
| Processormodel | i7-14700 |
| Aantal processorkernen | 16 |
| Processor aantal threads | 28 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5,4 GHz |
| Processor cache | 33 MB |
| Processor cache type | L3 |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Geheugenslots | 2x SO-DIMM |
| Kloksnelheid geheugen | 4800 MHz |
| Opslagmedia | |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal storage drives ge‹nstalleerd | 1 |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Aantal ge‹nstalleerde SSD's | 1 |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| SSD interfaces | PCI Express |
| NVMe | Ja |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Grafisch | |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel© UHD Graphics |
| On-board graphics adapter model | Intel© UHD Graphics |
| Netwerk | |
| Wifi | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Fabrikant van de WLAN-controller | Intel |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Soort antenne | 2x2 |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 5 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2.2 Type-C-poorten | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Design | |
| Type behuizing | Mini PC |
| Kleurnaam | Jack black |
| Aantal 2.5" bays | 1 |
| Intel© vProT Platform Eligibility | Ja |
| Land van herkomst | China, Thailand |
| Prestatie | |
| Chipset moederbord | Intel Q670 |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Password bescherming | BIOS, Inschakelen |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Meegeleverde software | HP Wolf Pro Security-editie (1 jaar) |
| Processor speciale functies | |
| Intel© Turbo Boost Technology | Ja |
| Brand-specifieke functies | |
| HP Support Assistant | Ja |
| HP Security tools | HP Secure Erase; HP Sure Click; HP Sure Sense; Absolute Persistence-module; HP Sure Admin; HP BIOSphere Gen6; HP Client Security Manager Gen7; HP Tamper Lock; HP Sure Start Gen7; HP Sure Run Gen5; HP Sure Recover Gen5; Trusted Platform Module TPM 2.0 Embedded Security Chip geleverd met Windows 11 (Common Criteria EAL4+-gecertificeerd) (FIPS 140-2 Level 2-gecertificeerd) |
| HP Management tools | HP Client Catalog (download); HP Driver Packs (download); HP Image Assistant (download); HP Client Management Script Library (download); HP Connect voor Microsoft Endpoint Manager; HP Manageability Integration Kit (download); HP Patch Assistant (download) |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 198415016997 |
| HP-segment | Bedrijf |
| Energie | |
| Netvoeding | 120 W |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 35 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Duurzaamheid | |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT |
| Duurzame technologie‰n en materialen | 45% gerecycled plastic uit consumentenproducten |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 177 mm |
| Diepte | 175 mm |
| Hoogte | 177 mm |
| Gewicht | 1,42 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 498 mm |
| Diepte verpakking | 132 mm |
| Hoogte verpakking | 235 mm |
| Gewicht verpakking | 2,95 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Toetsenbord inbegrepen | Ja |
| Invoerapparaat model | HP 125 Wired Mouse |
| Leveranciersinformatie | |
| Fabrieksgarantie | 1 jaar (1-1-1) garantie omvat 1 jaar garantie op onderdelen, arbeid en reparatie onsite. De algemene voorwaarden verschillen per land. Bepaalde beperkingen en uitsluitingen zijn van toepassing. |
| Koolstofvoetafdruk | |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 150 |
| Koolstofuitstoot, productie (kg CO2e) | 107 |
| Koolstofuitstoot, logistiek (kg CO2e) | 1 |
| Koolstofuitstoot, einde levensduur (kg CO2e) | 2 |
| Totale koolstofuitstoot, zonder gebruiksfase (kg CO2e) | 38 |
| Toetsenbord | |
| Toetsenbordconnectiviteit | Bedraad |
| Audio | |
| Audiochip | Realtek ALC3252 |
| Technische details | |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Overige specificaties | |
| UNSPSC-code | 43211507 |
| Geheugenmodule type | SODIMM |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}