OmniDesk Slim S03-0011nb - i5 14400 - 16GB RAM - 512GB SSD - Win11 Home - Azerty Belgian
ITCurry #: 1170RWJ6 | Article #: C2AL1EA#UUGFlash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
547,74
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
| Processor | |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorfamilie | Intel© CoreT i5 |
| Processorgeneratie | Intel Core i5-14xxx |
| Processormodel | i5-14400 |
| Aantal processorkernen | 10 |
| Processor aantal threads | 16 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,7 GHz |
| Prestatiekernen | 6 |
| Effici‰nte kernen | 4 |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4,7 GHz |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3,5 GHz |
| Prestatie-kernbasisfrequentie | 2,5 GHz |
| Effici‰nte kernbasisfrequentie | 1,8 GHz |
| Processor cache | 20 MB |
| Processor cache type | L3 |
| Processor socket | LGA 1700 |
| Processor basisvermogen | 65 W |
| Maximaal turbovermogen | 148 W |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Maximum intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Geheugenslots | 2x DIMM |
| Kloksnelheid geheugen | 4800 MHz |
| Overdrachtssnelheid geheugengegevens | 4800 MT/s |
| Opslagmedia | |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagmedia | SSD |
| Soort optische drive | Nee |
| Aantal storage drives ge‹nstalleerd | 1 |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Aantal ge‹nstalleerde SSD's | 1 |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Ja |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Grafisch | |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel© UHD Graphics |
| On-board graphics adapter model | Intel UHD Graphics 730 |
| Prestatie | |
| Markt positionering | Premium |
| Chipset moederbord | Intel H770 |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Password bescherming | BIOS, Inschakelen |
| Type product | PC |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wifi | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Fabrikant van de WLAN-controller | Realtek |
| Soort antenne | 2x2 |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal USB 2.0-poorten | 4 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 3 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort versie | 1.4a |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 1.4b |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Lijnuitgang | Ja |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| Energie | |
| Netvoeding | 180 W |
| 80 PLUS certificatie | 80 PLUS Gold |
| Design | |
| Type behuizing | Tower |
| Kleurnaam | Meteor silver |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur van het product | Zilver |
| Introductie jaar | 2025 |
| Land van herkomst | China |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Beeldscherm | |
| Inclusief monitor | Nee |
| Brand-specifieke functies | |
| HP Support Assistant | Ja |
| HP Security tools | Kensington Security lock slot; Padlock |
| HP Software provided | HP Connection Optimizer; OMEN Gaming Hub; HP Enhanced Lighting |
| HP-segment | Thuis |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 303,5 mm |
| Diepte | 100 mm |
| Hoogte | 303,5 mm |
| Gewicht | 3,8 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 499 mm |
| Diepte verpakking | 200 mm |
| Hoogte verpakking | 398 mm |
| Gewicht verpakking | 6,2 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief muis | Ja |
| Muisconnectiviteit | Draadloos |
| Toetsenbord inbegrepen | Ja |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT, EPEAT Gold |
| Duurzame technologie‰n en materialen | At least 20% recycled metal; At least 60% post-consumer recycled plastic |
| Toetsenbord | |
| Toetsenbordconnectiviteit | Draadloos |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}