OmniDesk M02-0014nb - R7 8700G - 16GB RAM - 1TB SSD - Win11 Home - Azerty Belgian
ITCurry #: 1170RWJ9 | Article #: C2AL0EA#UUGFlash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
658,38
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Leverbaar in 3 dagen.
Hoeveelheid:
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
| Processor | |
| Processorfabrikant | AMD |
| Processorfamilie | AMD RyzenT 7 |
| Processorgeneratie | AMD Ryzen 8000 Series |
| Processormodel | 8700G |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Processor aantal threads | 16 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5,1 GHz |
| Frequentie van processor | 4,2 GHz |
| Processor cache | 16 MB |
| Processor cache type | L3 |
| Processor socket | LGA 1718 |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | AMD Ryzen AI |
| NPU-prestaties tot | 16 TOPs |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Maximum intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Geheugenslots | 2x DIMM |
| Kloksnelheid geheugen | 5200 MHz |
| Overdrachtssnelheid geheugengegevens | 5200 MT/s |
| Opslagmedia | |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Opslagmedia | SSD |
| Soort optische drive | Nee |
| Aantal storage drives ge‹nstalleerd | 1 |
| Totale capaciteit SSD's | 1 TB |
| Aantal ge‹nstalleerde SSD's | 1 |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Ja |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Grafisch | |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Interne-GPU-fabrikant | AMD |
| Familie ingebouwde grafische adapter | AMD Radeon Graphics |
| On-board graphics adapter model | AMD Radeon Graphics |
| Prestatie | |
| Markt positionering | Premium |
| Chipset moederbord | AMD B650 |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Password bescherming | BIOS, Inschakelen |
| Type product | PC |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wifi | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Fabrikant van de WLAN-controller | Realtek |
| WLAN-controller-model | Realtek RTL8852BE-VT |
| Soort antenne | 2x2 |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal USB 2.0-poorten | 4 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort versie | 1.4a |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Lijnuitgang | Ja |
| Lijningang | Ja |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| Energie | |
| Netvoeding | 280 W |
| Voeding, voltage ingang | 100 - 240 V |
| Ingangsfrequentie voeding | 50/60 Hz |
| 80 PLUS certificatie | 80 PLUS Platinum |
| Design | |
| Type behuizing | Tower |
| Kleurnaam | Gray wood |
| Ondersteuning voor plaatsing | Verticaal |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur van het product | Grijs |
| Introductie jaar | 2025 |
| Land van herkomst | China |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Beeldscherm | |
| Inclusief monitor | Nee |
| Brand-specifieke functies | |
| HP Support Assistant | Ja |
| HP Security tools | Kensington Security lock slot; Padlock |
| HP Kunstmatige intelligentie | AI PC |
| HP-segment | Thuis |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 337 mm |
| Diepte | 155 mm |
| Hoogte | 337 mm |
| Gewicht | 5,77 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 499 mm |
| Diepte verpakking | 400 mm |
| Hoogte verpakking | 287 mm |
| Gewicht verpakking | 9,02 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief muis | Ja |
| Muisconnectiviteit | Draadloos |
| Toetsenbord inbegrepen | Ja |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT, EPEAT Gold |
| Duurzame technologie‰n en materialen | At least 20% recycled metal; At least 65% post-consumer recycled plastic |
| Toetsenbord | |
| Toetsenbordconnectiviteit | Draadloos |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}