HP AiO 24-cr0060nb - 24in - R5 7520U - 16GB RAM - 512GB SSD - Win11 Home - Azerty Belgian
ITCurry #: 1170RWZ8 | Article #: C50KBEA#UUGFlash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
556,56
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Leverbaar in 3 dagen.
Hoeveelheid:
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
| Beeldscherm | |
| Beeldschermdiagonaal | 60,5 cm (23.8") |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Touchscreen | Nee |
| HD type | Full HD |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Helderheid | 250 cd/mý |
| Soort paneel | IPS |
| RGB-kleurruimte | sRGB |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Kleurbereik | 99 procent |
| Processor | |
| Processorfabrikant | AMD |
| Processorfamilie | AMD RyzenT 5 |
| Processorgeneratie | AMD Ryzen 7000 Series |
| Processormodel | 7520U |
| Aantal processorkernen | 4 |
| Processor aantal threads | 8 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,3 GHz |
| Frequentie van processor | 2,8 GHz |
| Processor cache | 4 MB |
| Processor cache type | L3 |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | LPDDR5-SDRAM |
| Maximum intern geheugen | 16 GB |
| Geheugen slots type | SO-DIMM |
| Kloksnelheid geheugen | 5500 MHz |
| Geheugen form factor | On-board |
| Opslagmedia | |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal storage drives ge‹nstalleerd | 1 |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Aantal ge‹nstalleerde SSD's | 1 |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| SSD interfaces | PCI Express |
| NVMe | Ja |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Soort optische drive | Nee |
| Grafisch | |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Interne-GPU-fabrikant | AMD |
| Familie ingebouwde grafische adapter | AMD Radeon Graphics |
| On-board graphics adapter model | AMD Radeon Graphics |
| Audio | |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 4 W |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Camera | |
| Ingebouwde camera | Ja |
| Cameraresolutie | 1280 x 720 Pixels |
| Camera HD-type | HD |
| Privacycamera | Ja |
| Netwerk | |
| Wifi | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Fabrikant van de WLAN-controller | Realtek |
| Soort antenne | 1x1 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 1.4 |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Design | |
| Kleurnaam | Jet black |
| Kleur van het product | Zwart |
| Introductie jaar | 2025 |
| Land van herkomst | China, Thailand |
| Prestatie | |
| Type product | Alles-in-‚‚n-pc |
| Markt positionering | Dagelijks |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Brand-specifieke functies | |
| HP speaker type | HP Dual Speakers |
| HP front camera | HP TrueVision HD |
| HP-segment | Thuis |
| Energie | |
| AC-adapter, vermogen | 90 W |
| AC-adapterfrequentie | 50 - 60 Hz |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte apparaat (met standaard) | 540,5 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 186,3 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 484,9 mm |
| Gewicht (met standaard) | 5,53 kg |
| Gewicht | 5,53 kg |
| Breedte verpakking | 640 mm |
| Diepte verpakking | 175 mm |
| Hoogte verpakking | 460 mm |
| Gewicht verpakking | 9,6 kg |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT |
| Duurzame technologie‰n en materialen | Ocean-bound plastic; At least 10% recycled metal; At least 40% post-consumer recycled plastic |
| Inhoud van de verpakking | |
| Toetsenbord inbegrepen | Ja |
| Toetsenbordconnectiviteit | Draadloos |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Overige specificaties | |
| Schermomlijsting-technologie | Micro-Edge |
| Type behuizing | Alles-in-een |
| Schermdiameter in centimeters | 60,5 cm |
| Netvoeding | 90 W |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}