HP AiO 27-cr0049nb - 27in - i5 1335U - 16GB RAM - 1TB SSD - Win11 Home Azerty Belgian
ITCurry #: 1170RWJ3 | Article #: C2AK7EA#UUGFlash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
658,38
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
| Beeldscherm | |
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Touchscreen | Nee |
| HD type | Full HD |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Helderheid | 300 cd/mý |
| Soort paneel | IPS |
| RGB-kleurruimte | sRGB |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Kleurbereik | 99 procent |
| Processor | |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorfamilie | Intel© CoreT i5 |
| Processorgeneratie | Intel© 13de generatie CoreT i5 |
| Processormodel | i5-1335U |
| Aantal processorkernen | 10 |
| Processor aantal threads | 12 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,6 GHz |
| Prestatiekernen | 2 |
| Effici‰nte kernen | 8 |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4,6 GHz |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3,4 GHz |
| Processor cache | 12 MB |
| Processor cache type | L3 |
| Processor basisvermogen | 15 W |
| Maximaal turbovermogen | 55 W |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR4-SDRAM |
| Geheugen slots type | SO-DIMM |
| Kloksnelheid geheugen | 3200 MHz |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Geheugen form factor | DIMM/SO-DIMM |
| Opslagmedia | |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal storage drives ge‹nstalleerd | 1 |
| Totale capaciteit SSD's | 1 TB |
| Aantal ge‹nstalleerde SSD's | 1 |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| SSD interfaces | PCI Express |
| NVMe | Ja |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Soort optische drive | Nee |
| Grafisch | |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel Iris Xe Graphics |
| On-board graphics adapter model | Intel Iris Xe Graphics |
| Audio | |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 4 W |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Camera | |
| Ingebouwde camera | Ja |
| Cameraresolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Camera HD-type | Full HD |
| Privacycamera | Ja |
| Infrarood (IR) camera | Ja |
| Netwerk | |
| Wifi | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Fabrikant van de WLAN-controller | Realtek |
| Soort antenne | 1x1 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 1.4 |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Design | |
| Kleurnaam | Jet black |
| Kleur van het product | Zwart |
| Introductie jaar | 2025 |
| Land van herkomst | China, Thailand |
| Prestatie | |
| Type product | Alles-in-‚‚n-pc |
| Markt positionering | Dagelijks |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Brand-specifieke functies | |
| HP speaker type | HP Dual Speakers |
| HP front camera | HP TrueVision FHD IR |
| HP-segment | Thuis |
| Energie | |
| AC-adapter, vermogen | 90 W |
| AC-adapterfrequentie | 50 - 60 Hz |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte apparaat (met standaard) | 612,5 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 186,2 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 440,9 mm |
| Gewicht (met standaard) | 6,42 kg |
| Gewicht | 6,42 kg |
| Breedte verpakking | 730 mm |
| Diepte verpakking | 175 mm |
| Hoogte verpakking | 520 mm |
| Gewicht verpakking | 6,42 kg |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT |
| Duurzame technologie‰n en materialen | Ocean-bound plastic; At least 10% recycled metal; At least 40% post-consumer recycled plastic |
| Inhoud van de verpakking | |
| Toetsenbord inbegrepen | Ja |
| Toetsenbordconnectiviteit | Draadloos |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Overige specificaties | |
| Schermomlijsting-technologie | Micro-Edge |
| Type behuizing | Alles-in-een |
| Schermdiameter in centimeters | 68,6 cm |
| Netvoeding | 90 W |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}