-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
De LabelManager 360D werkt op een herlaadbare lithium-ionbatterij, dezelfde techniek die wordt gebruikt voor mobiele telefoons en laptops en is gemakkelijk te gebruiken zonder het ongemak van AA-batterijen. Druk tot negen exemplaren van hetzelfde label af en voorkom dubbel werk met een geheugen voor negen labels en een functie voor het opslaan van tekst. Voer tekst snel en eenvoudig in met het vertrouwde toetsenbord in computerstijl en maak gebruik van speciale functietoetsen voor snelle toegang tot interpunctietekens, valuta en andere speciale symbolen. Kies uit zeven lettergroottes, zeven tekststijlen, drie letterstijlen, acht vakken en onderstrepen om aangepaste labels te maken die geschikt zijn voor bijna elke kantoorlabelingstaak.
| Printsnelheid | |
| Printtechnologie | Thermo transfer |
| Kleur | Nee |
| Maximale resolutie | 180 x 180 DPI |
| Printsnelheid (metrisch) | 12 mm/sec |
| Verticaal printen | Ja |
| Papier | |
| Autocutter | Nee |
| Maximale label breedte | 1,9 cm |
| Ondersteunde papierwijdte | 6, 9, 12, 19 mm |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Ethernet LAN | Nee |
| Wifi | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| USB-poort | Nee |
| PC connected | Nee |
| Prestatie | |
| Aantal kadertypes | 8 |
| Vaste labellengte | Ja |
| Soort tape | D1 |
| Aantal letterstijlen | 3 |
| Onderstrepen | Ja |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| Ingebouwd display | Ja |
| Beeldscherm | LCD |
| Toetsenbordindeling | AZERTY |
| Energie | |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 1 |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 71 mm |
| Hoogte | 197 mm |
| Gewicht | 610 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 310 mm |
| Diepte verpakking | 410 mm |
| Hoogte verpakking | 335 mm |
| Gewicht verpakking | 7,4 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Cartridge(s) meegeleverd | Ja |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
| Garantiekaart | Ja |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84433210 |
| Pallet brutobreedte | 80 cm |
| Pallet brutolengte | 120 cm |
| Pallet brutohoogte | 115,5 cm |
| Pallet brutogewicht | 157,3 kg |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 108 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Afdrukvoorbeeld | Ja |
| Labelgeheugen | 9 etikett(en) |
| Land van herkomst | China |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |