-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
De DYMO Rhino 4200 Industriële Labelmaker, met zijn vertrouwde QWERTY-toetsenbord en bibliotheek van meer dan 150 symbolen en termen voor elektro, AV/beveiliging en faciliteitenbeheer, zorgt ervoor dat industriële labeltaken snel en goed worden uitgevoerd. Met ‘Hot Key’-sneltoetsen kunt u snel draad- en kabelwikkels, vlaggen, labels met een vaste lengte en meer maken en opmaken, terwijl een ‘Favorites’-toets toegang biedt tot uw meest gebruikte labels, symbolen en termen. Met de Rhino 4200 kunt u labels afdrukken tot 3/4" breed in flexibel nylon, permanent polyester en duurzaam vinylmateriaal, en rechtstreeks op heat-shrink buisjes. Geïntegreerde rubberen bumpers helpen schade voorkomen bij (laten) vallen tijdens het werk.
| Papier | |
| Maximale label breedte | 1,9 cm |
| Ondersteunde papierwijdte | 6, 9, 12, 19 mm |
| Poorten & interfaces | |
| Ethernet LAN | Nee |
| Wifi | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| USB-poort | Nee |
| PC connected | Nee |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart, Geel |
| Ingebouwd display | Ja |
| Beeldscherm | LCD |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Energie | |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 1 |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 130 mm |
| Diepte | 175 mm |
| Hoogte | 58 mm |
| Gewicht | 648 g |
| Verpakking | |
| Verpakkingsvolume | 3,1574 l |
| Breedte verpakking | 88 mm |
| Diepte verpakking | 156 mm |
| Hoogte verpakking | 230 mm |
| Gewicht verpakking | 770 g |
| Type verpakking | Presentatie doos |
| Inhoud van de verpakking | |
| Cartridge(s) meegeleverd | Ja |
| Batterijen inbegrepen | Nee |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking inhoud | 14724,6 cmü |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84433210 |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 194 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 220 mm |
| Overige specificaties | |
| Aantal etiketformaten | 2 |
| Hoeveelheid omdoos | 4 stuk(s) |
| Nettogewicht omdoos | 4,000 kg |
| Brutogewicht buitenverpakking | 4,350 kg |
| Douane code | 8472907000 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |