Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
33,42
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Leverbaar in 3 dagen.
Hoeveelheid:
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Bent u er klaar voor om uw stempel op de wereld te drukken? Typ uw tekst, bewerk deze met de sneltoetsen voor een snelle opmaak en druk telkens weer perfecte, professionele etiketten af. De LabelManager 160 biedt zes lettergroottes, acht tekststijlen en meer dan 200 symbolen om uit te kiezen, waardoor het gemakkelijk dan ooit is om hoogwaardige labels te maken voor al uw organisatorische behoeften. Bovendien is het apparaat compact, lichtgewicht en draagbaar, zodat u altijd alles en overal kunt labelen. De labelmaker wordt automatisch uitgeschakeld als deze niet in gebruik is om de levensduur van de batterij te verlengen.
| Printsnelheid | |
| Printtechnologie | Thermo transfer |
| Kleur | Nee |
| Maximale resolutie | 180 x 180 DPI |
| Printsnelheid (metrisch) | 12 mm/sec |
| Maximale print breedte | 1,2 cm |
| Papier | |
| Ondersteunde papierwijdte | 6, 9, 12 mm |
| Poorten & interfaces | |
| Ethernet LAN | Nee |
| Wifi | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| USB-poort | Nee |
| PC connected | Nee |
| Prestatie | |
| Aantal kadertypes | 5 |
| Aantal lettertypes | 6 |
| Soort tape | D1 |
| Afsnijden | Handmatig |
| Aantal letterstijlen | 8 |
| Onderstrepen | Ja |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| Ingebouwd display | Ja |
| Beeldscherm | LCD |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Energie | |
| Type batterij | AAA |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 6 |
| Batterijtechnologie | Alkaline |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 203 mm |
| Diepte | 49 mm |
| Hoogte | 118 mm |
| Gewicht | 350 g |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 160 mm |
| Diepte verpakking | 65 mm |
| Hoogte verpakking | 265 mm |
| Gewicht verpakking | 600 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Cartridge(s) meegeleverd | Ja |
| Batterijen inbegrepen | Nee |
| Snelstartgids | Ja |
| Garantiekaart | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84433210 |
| Pallet brutobreedte | 8 cm |
| Pallet brutolengte | 120 cm |
| Pallet brutohoogte | 122,4 cm |
| Pallet brutogewicht | 197,6 kg |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 252 stuk(s) |
| Technische details | |
| Inhoud | LabelManager 160 D1-Start Labelcassette; 12mm x 3m - Zwart op Wit Beknopte handleiding 2 + 1 jaar fabrieksgarantie* * +1 jaar indien geregistreerd op de DYMO-website |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | China |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}