Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
44,62
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Met een groot scherm, snel toegankelijke knoppen en eenvoudige navigatie is de LabelManager 210D+ Desktop labelmaker veelzijdig en gemakkelijk te gebruiken. Meer dan 20 manieren om tekst op te maken en meer dan 200 symbolen en clipart-afbeeldingen om aangepaste labels te maken die geschikt zijn voor bijna elke labelklus thuis of op kantoor. Deze labelmaker laat uw tot tien exemplaren van hetzelfde label afdrukken en voorkomt herhaald werk met een geheugen van negen labels en 'tekstopslag'-functie. Labellen wordt van begin tot eind gemakkelijk gemaakt met de LabelManager 210D+.
| Printsnelheid | |
| Printtechnologie | Direct thermisch |
| Maximale resolutie | 180 x 180 DPI |
| Papier | |
| Maximale label breedte | 1,2 cm |
| Poorten & interfaces | |
| Bluetooth | Nee |
| USB-poort | Nee |
| PC connected | Nee |
| Prestatie | |
| Aantal kadertypes | 8 |
| Vaste labellengte | Ja |
| Aantal lettertypes | 1 |
| Soort tape | D1 |
| Aantal letterstijlen | 7 |
| Aantal afdrukbare regels | 2 |
| Onderstrepen | Ja |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Energie | |
| Type batterij | AA |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 6 |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsvolume | 4,3714 l |
| Breedte verpakking | 222 mm |
| Diepte verpakking | 203 mm |
| Hoogte verpakking | 97 mm |
| Gewicht verpakking | 812 g |
| Type verpakking | Presentatie doos |
| Inhoud van de verpakking | |
| Batterijen inbegrepen | Nee |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking inhoud | 32822,9 cmü |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84433210 |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 236 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 610 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 228 mm |
| Overige specificaties | |
| Tape-maat | 6 mm |
| Afdrukvoorbeeld | Ja |
| Labelgeheugen | 9 etikett(en) |
| Hoeveelheid omdoos | 6 stuk(s) |
| Nettogewicht omdoos | 5372 kg |
| Land van herkomst | China |
| Douane code | 8472907000 |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}