Interactive Flat Panel - ViewBoard IFP6541-1-1C - 65in - 3840x2160 (4K UHD) - motion sensor 8-microphone array
ITCurry #: 11914703 | Article #: IFP6541-1-1C-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Bring powerful performance and effortless interactivity to any classroom with the ViewBoard® IFP41-1 Series, available in 55", 65", 75", 86", and 98" models. Built-in ambient light and PIR motion sensors allow for automatic screen brightness adjustment to support sustainability, while 64-point touch technology and instant annotation with Write Away offer smooth, responsive collaboration. Dual USB-C ports provide seamless connectivity with up to 100W power delivery, enabling convenient single-cable charging and data transfer. As an EDLA-certified interactive display with Android 16, it ensures regular security updates and reliable access to the latest Google Play Store apps. Integration with ViewSonic Education Software enhances functionality with whiteboarding, wireless casting, and device management solutions, creating a smart, secure, and connected teaching experience.
| Beeldscherm | |
| Beeldschermdiagonaal | 165,1 cm (65") |
| Helderheid | 450 cd/mý |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Antireflectiescherm | Ja |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Soort paneel | TFT-LCD |
| LED backlight | Ja |
| LED backlight-type | Direct-LED |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Typische contrastverhouding | 5000:1 |
| Responstijd | 6,5 ms |
| Touchscreen | Ja |
| Touch technologie | Multi-touch |
| Touch screen type | Infrarood |
| Hoeveelheid simultane aanraakpunten | 64 |
| Touch-resolutie | 32767 x 32767 Pixels |
| Kijkhoek, horizontaal | 178ø |
| Kijkhoek, verticaal | 178ø |
| Working area | 1428,48 x 803,52 mm |
| Hardheid | 9H |
| Palm negeren | Ja |
| Computersysteem | |
| Inclusief besturingssysteem | Android |
| Operating systeem versie | 16 |
| Type processor | Ja |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Maximum intern geheugen | 128 GB |
| RAM-capaciteit | 8 GB |
| Audio | |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Vermogen luidsprekers | 40 W |
| Ingebouwde subwoofer | Ja |
| Gemiddeld vermogen subwoofer | 15 W |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Aantal microfoon-arrays | 8 |
| Camera | |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Projector | |
| Built-in projector | Nee |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 4 |
| Aantal interfacemodule USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-B poorten | 3 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| USB-connectortype | USB Type-A, USB Type-B, USB Type-C |
| Aantal HDMI-poorten | 4 |
| Aantal USB-Type-C-poorten | 2 |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Ja |
| HDMI versie | 2.1 |
| Aantal HDMI-uitvoerpoorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| OPS-slot | 1 |
| S/PDIF-uitgang | Ja |
| Audio-uitgang | 1 |
| RS-232 port | 1 |
| Ergonomie | |
| Kleur van het product | Zwart |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 600 x 400 mm |
| Mean time between failures (MTBF) | 50000 uur |
| Prestatie | |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Ge‹ntegreerde geheugenkaartlezer | Ja |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Energie | |
| Stroomverbruik (typisch) | 69,56 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,5 W |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-effici‰ntieklasse | D |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 80 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 1488,3 mm |
| Diepte | 88,1 mm |
| Hoogte | 907,2 mm |
| Gewicht | 34,4 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 1620 mm |
| Diepte verpakking | 179 mm |
| Hoogte verpakking | 1011 mm |
| Gewicht verpakking | 42,4 kg |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C, AC |
| Afstandsbediening inbegrepen | Ja |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
| Meegeleverde software | Basic annotation software: myViewBoard for Android Pro annotation software: myViewBoard for Windows (embedded in VPC) Wireless presentation: AirSync Device Management: Manager ViewSonic Launcher: Yes |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | EPEAT Silver, ENERGY STAR |
| Certificaten van naleving | EAC, BSMI, CB, Federal Communications Commission (FCC), cTUVus, WEEE, REACH |
| Certificaten | |
| Afgedankte Elektrische en Elektronische Apparatuur (AEEA) naleving | Ja |
| Overige specificaties | |
| Garantieperiode | 5 jaar |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |