Interactive Flat Panel - ViewBoard IFP6535-1-1C - 65in - 3840x2160 (4K UHD) - energy-saving motion sensor
ITCurry #: 11914702 | Article #: IFP6535-1-1CFlash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
1096,03
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
The first Android 16 interactive display features EDLA certification and a powerful octa-core CPU.
Built-in ViewSonic Education Software supports dynamic learning and enriched classroom experiences.?
64-point advanced touch recognition and palm rejection enhances interactivity and collaboration.?
USB-C with 65W power delivery simplifies display, audio, touch, and network connectivity.?
Light and motion sensors automatically adjust brightness for better energy efficiency and panel lifespan. ?
???
| Beeldscherm | |
| Beeldschermdiagonaal | 165,1 cm (65") |
| Helderheid | 450 cd/mý |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Soort paneel | TFT-LCD |
| LED backlight | Ja |
| LED backlight-type | Direct-LED |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Typische contrastverhouding | 5000:1 |
| Responstijd | 6,5 ms |
| Touchscreen | Ja |
| Touch technologie | Multi-touch |
| Touch screen type | Infrarood |
| Hoeveelheid simultane aanraakpunten | 64 |
| Touch-resolutie | 32767 x 32767 Pixels |
| Hardheid | 9H |
| Palm negeren | Ja |
| Computersysteem | |
| Inclusief besturingssysteem | Android |
| Operating systeem versie | 16 |
| Type processor | Ja |
| Maximum intern geheugen | 128 GB |
| RAM-capaciteit | 8 GB |
| Audio | |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Vermogen luidsprekers | 20 W |
| Ingebouwde subwoofer | Nee |
| Ingebouwde microfoon | Nee |
| Camera | |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Projector | |
| Built-in projector | Nee |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 5 |
| Aantal interfacemodule USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-B poorten | 2 |
| Aantal USB-Type-C-poorten | 2 |
| Ergonomie | |
| VESA-montage | Ja |
| Ophangsysteem voor aan de muur | Ja |
| Prestatie | |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Proximity sensor | Ja |
| Energie | |
| Vermogensverbruik (max) | 69,56 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,5 W |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 80 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 1488 mm |
| Diepte | 896,3 mm |
| Hoogte | 896,3 mm |
| Gewicht | 28,7 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 1620 mm |
| Diepte verpakking | 179 mm |
| Hoogte verpakking | 1011 mm |
| Gewicht verpakking | 35,7 kg |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | EPEAT Silver |
| Certificaten van naleving | BSMI, Federal Communications Commission (FCC), cTUVus, WEEE, EAC, CB |
| Certificaten | |
| Afgedankte Elektrische en Elektronische Apparatuur (AEEA) naleving | Ja |
| Overige specificaties | |
| Garantieperiode | 5 jaar |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}