Server Rack Enclosure With Hinge 12u - Wall Mount Network Rack
ITCurry #: 75647518 | Article #: RK1232WALHM-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Gebruik deze wandmonteerbare netwerk cabinet om uw server of netwerkapparatuur aan de wand te bevestigen. Behuizing met scharnierdeuren voor eenvoudige toegang.
Met deze 12U server- of netwerk rack kast kunt u uw EIA-310 conforme apparatuur aan de wand monteren, in een veilige behuizing met een scharnierdeur aan de achterkant voor eenvoudige toegang tot uw apparatuur. De behuizing heeft een verstelbare montagediepte van 7,5 tot 60 cm voor een robuuste opslagoplossing voor uw rackgemonteerde apparatuur.
Voor een goede stabiliteit van uw zwaarste apparatuur ondersteunt dit rack met 4 montagestijlen een hoger gewicht per U dan racks met 2 stijlen, met een totale maximale belasting van 90 kg.
Bespaar ruimte in uw kantoor of serverruimte
Bespaar waardevolle vloerruimte door de behuizing aan de wand te monteren. Door het wandmontagedesign is deze behuizing de ideale oplossing voor de optimale opslag van uw apparatuur in uw klaslokaal, winkel, serverruimte of kantoor. Dit rack heeft ook een 1U schap met een stabiel oppervlak voor het plaatsen van apparatuur die niet in een rack kan worden gemonteerd of voor het opbergen van uw gereedschap.
Gemakkelijk toegang tot uw servers en netwerkapparatuur
Het aan de wand te monteren netwerk rack vereenvoudigt toegang tot uw apparatuur en kabels gemakkelijk, dankzij een scharnier aan de achterkant waardoor de behuizing van de wand kan worden gedraaid. Door de behuizing 180° gedraaid te installeren, kunt u de draairichting van het scharnier omkeren zodat de behuizing van links of rechts, afhankelijk van uw voorkeur, kan worden geopend.
De 12U netwerkkast heeft een uitneembare en omkeerbare deur aan de voorkant en uitneembare zijpanelen, elk met een snelontgrendelingsmechanisme, zodat u gemakkelijk toegang hebt tot uw apparatuur. Bovendien kan elke deur en elk paneel van dit rack apart worden afgesloten, waardoor uw apparatuur goed is beveiligd.
Voor probleemloos kabelbeheer wordt bij het rack een 3 m lange rol met klittenbandkabelbinders geleverd, waardoor u uw kabels eenvoudig georganiseerd kunt houden door deze aan elkaar of aan het rack vast te binden. Het klittenband kan op elke maat worden afgeknipt, waardoor u de kabels van alle rackgemonteerde apparatuur kunt omwikkelen.
Beveilig uw apparatuur
Deze server rack behuizing heeft een sterke stalen constructie, met afsluitbare deuren op alle ingangen.
Voor probleemloze installatie van apparatuur kunnen de montagerails van het rack worden gewisseld voor gebruik met vierkante gaten en kooimoeren, of getapte rails. De server rack behuizing is 85 cm diep voor maximale compatibiliteit met uw diepere rackgemonteerde apparatuur.
Om te zorgen voor een optimale bedrijfstemperatuur van uw apparatuur, stimuleert het/de server rack/kast passieve koeling. De kast is voorzien van deuren van geperforeerde platen en ventilerende boven- en onderpanelen voor een maximale luchtstroom.
Voor een eenvoudige en stevige montage bevinden de montagegaten van het rack zich op een onderlinge afstand van 40 cm, zodat u deze stevig kunt bevestigen aan de wandsteunbalken.
Met deze 12U server- of netwerk rack kast kunt u uw EIA-310 conforme apparatuur aan de wand monteren, in een veilige behuizing met een scharnierdeur aan de achterkant voor eenvoudige toegang tot uw apparatuur. De behuizing heeft een verstelbare montagediepte van 7,5 tot 60 cm voor een robuuste opslagoplossing voor uw rackgemonteerde apparatuur.
Voor een goede stabiliteit van uw zwaarste apparatuur ondersteunt dit rack met 4 montagestijlen een hoger gewicht per U dan racks met 2 stijlen, met een totale maximale belasting van 90 kg.
Bespaar ruimte in uw kantoor of serverruimte
Bespaar waardevolle vloerruimte door de behuizing aan de wand te monteren. Door het wandmontagedesign is deze behuizing de ideale oplossing voor de optimale opslag van uw apparatuur in uw klaslokaal, winkel, serverruimte of kantoor. Dit rack heeft ook een 1U schap met een stabiel oppervlak voor het plaatsen van apparatuur die niet in een rack kan worden gemonteerd of voor het opbergen van uw gereedschap.
Gemakkelijk toegang tot uw servers en netwerkapparatuur
Het aan de wand te monteren netwerk rack vereenvoudigt toegang tot uw apparatuur en kabels gemakkelijk, dankzij een scharnier aan de achterkant waardoor de behuizing van de wand kan worden gedraaid. Door de behuizing 180° gedraaid te installeren, kunt u de draairichting van het scharnier omkeren zodat de behuizing van links of rechts, afhankelijk van uw voorkeur, kan worden geopend.
De 12U netwerkkast heeft een uitneembare en omkeerbare deur aan de voorkant en uitneembare zijpanelen, elk met een snelontgrendelingsmechanisme, zodat u gemakkelijk toegang hebt tot uw apparatuur. Bovendien kan elke deur en elk paneel van dit rack apart worden afgesloten, waardoor uw apparatuur goed is beveiligd.
Voor probleemloos kabelbeheer wordt bij het rack een 3 m lange rol met klittenbandkabelbinders geleverd, waardoor u uw kabels eenvoudig georganiseerd kunt houden door deze aan elkaar of aan het rack vast te binden. Het klittenband kan op elke maat worden afgeknipt, waardoor u de kabels van alle rackgemonteerde apparatuur kunt omwikkelen.
Beveilig uw apparatuur
Deze server rack behuizing heeft een sterke stalen constructie, met afsluitbare deuren op alle ingangen.
Voor probleemloze installatie van apparatuur kunnen de montagerails van het rack worden gewisseld voor gebruik met vierkante gaten en kooimoeren, of getapte rails. De server rack behuizing is 85 cm diep voor maximale compatibiliteit met uw diepere rackgemonteerde apparatuur.
Om te zorgen voor een optimale bedrijfstemperatuur van uw apparatuur, stimuleert het/de server rack/kast passieve koeling. De kast is voorzien van deuren van geperforeerde platen en ventilerende boven- en onderpanelen voor een maximale luchtstroom.
Voor een eenvoudige en stevige montage bevinden de montagegaten van het rack zich op een onderlinge afstand van 40 cm, zodat u deze stevig kunt bevestigen aan de wandsteunbalken.
| Kenmerken | |
| Rackcapaciteit | 12U |
| Soort | Wandrek |
| Maximale gewichtscapaciteit | 90 kg |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Frame type | Gesloten |
| Productontwerp | 4 palen |
| Achterdeurconstructie | Staal |
| Voordeurconstructie | Staal |
| Afneembare voordeur | Ja |
| Verwijderbare zijpanelen | Ja |
| Sleutelsleuf | Ja |
| Voordeur met sleutelvergrendeling | Ja |
| Verstelbare montagerails | Ja |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Vorm montagegat | Vierkant |
| Zwenkwieltjes | Nee |
| Certificering | REACH, CE |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 610 mm |
| Diepte | 854 mm |
| Hoogte | 640 mm |
| Binnenbreedte | 59,5 cm |
| Binnenste diepte | 84,8 cm |
| Gewicht | 45,1 kg |
| Inbouwdiepte (min) | 6 cm |
| Inbouwdiepte (max) | 60,5 cm |
| Verpakking | |
| Moeren inbegrepen | Ja |
| Moeren aantal | 50 |
| Inclusief schroeven | Ja |
| Aantal schroeven | 50 |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Breedte verpakking | 890 mm |
| Diepte verpakking | 640 mm |
| Hoogte verpakking | 785 mm |
| Gewicht verpakking | 59 kg |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85381000 |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 885 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 640 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 660 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 1 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Voldoet aan industriestandaarden | EIA/ECA-310-E |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |