Server Rack Enclosure With Hinge 18u - Wall Mount Network Rack
ITCurry #: 75647424 | Article #: RK1820WALHM-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Wandmonteerbaar netwerk cabinet | Diepte 40cm (16") | EIA-310 | 4 Post | Capaciteit 90kg | Vergrendelbaar | Voorgemonteerd
Deze functierijke 18U rack kast voor serverruimtes is ideaal voor het optimaliseren van de opslag van apparatuur in netwerkkasten, randdatacentra en technologiewinkels met beperkte ruimte, waar apparatuur moet kunnen worden gemonteerd. Dit rack is voorzien van verstelbare montagerails, met gaas afgedekte deuren en panelen alsmede actieve koelingsopties.
Veilige toegang tot apparatuur aan alle vier kanten
U krijgt toegang tot uw apparatuur en kabels van alle vier de zijden van dit datacenter rack, inclusief de achterkant, waar de behuizing via een scharnier van de wand weg draait.
Uitstekende apparatuurbescherming
Dit wandmonteerbare apparatuur rack heeft een hoogwaardige stalen constructie, met veilige, afsluitbare voor- en achterdeuren alsmede afsluitbare zijpanelen. Het heeft een aardingslip om de opbouw van statische elektriciteit te voorkomen, die elektrostatische ontlading (ESD) kan veroorzaken; zo is uw apparatuur tegen stootspanningen beschermd.
Dit rack biedt ook betrouwbare bescherming dankzij zowel passieve als actieve koeling. De met gaas afgedekte voordeuren en zijpanelen samen met de ventilatieopeningen aan de bovenkant bieden passieve koeling, terwijl de bovenkant is voorzien van steunen voor de installatie van 120 mm ventilatoren voor een extra actieve koeloptie.
Monteer alle soorten apparatuur
Deze met 4 stangen uitgeruste kast voor serverruimtes heeft een maximale gewichtscapaciteit van 90 kg en een montagediepte van 5 tot 40,6 cm, waardoor dit rack geschikt is voor vele verschillende apparaten. De montagerails van het rack kunnen in de vierkante kooimoergaten of getapte 12-24 draadsgaten worden aangebracht. Voor niet-monteerbare apparatuur wordt bij dit rack ook een 1U schap geleverd.
Voor probleemloos kabelbeheer wordt bij het rack een 3 m lange rol met klittenbandkabelbinders geleverd, waardoor u uw kabels eenvoudig georganiseerd kunt houden door deze aan elkaar of aan het rack vast te binden. Het klittenband kan op elke maat worden afgeknipt, waardoor u de kabels van alle rackgemonteerde apparatuur kunt omwikkelen.
Uitgebreide producttesten en deskundige technische ondersteuning
StarTech.com onderwerpt al zijn producten aan grondige compatibiliteits- en prestatietesten om ervoor te zorgen dat wij de industrienormen vervullen of overtreffen en hoogwaardige producten aan onze klanten bieden. Onze plaatselijke StarTech.com technische adviseurs hebben een brede productkennis en werken direct met StarTech.com ingenieurs samen om onze klanten zowel vóór als na de aankoop te ondersteunen.
Deze functierijke 18U rack kast voor serverruimtes is ideaal voor het optimaliseren van de opslag van apparatuur in netwerkkasten, randdatacentra en technologiewinkels met beperkte ruimte, waar apparatuur moet kunnen worden gemonteerd. Dit rack is voorzien van verstelbare montagerails, met gaas afgedekte deuren en panelen alsmede actieve koelingsopties.
Veilige toegang tot apparatuur aan alle vier kanten
U krijgt toegang tot uw apparatuur en kabels van alle vier de zijden van dit datacenter rack, inclusief de achterkant, waar de behuizing via een scharnier van de wand weg draait.
Uitstekende apparatuurbescherming
Dit wandmonteerbare apparatuur rack heeft een hoogwaardige stalen constructie, met veilige, afsluitbare voor- en achterdeuren alsmede afsluitbare zijpanelen. Het heeft een aardingslip om de opbouw van statische elektriciteit te voorkomen, die elektrostatische ontlading (ESD) kan veroorzaken; zo is uw apparatuur tegen stootspanningen beschermd.
Dit rack biedt ook betrouwbare bescherming dankzij zowel passieve als actieve koeling. De met gaas afgedekte voordeuren en zijpanelen samen met de ventilatieopeningen aan de bovenkant bieden passieve koeling, terwijl de bovenkant is voorzien van steunen voor de installatie van 120 mm ventilatoren voor een extra actieve koeloptie.
Monteer alle soorten apparatuur
Deze met 4 stangen uitgeruste kast voor serverruimtes heeft een maximale gewichtscapaciteit van 90 kg en een montagediepte van 5 tot 40,6 cm, waardoor dit rack geschikt is voor vele verschillende apparaten. De montagerails van het rack kunnen in de vierkante kooimoergaten of getapte 12-24 draadsgaten worden aangebracht. Voor niet-monteerbare apparatuur wordt bij dit rack ook een 1U schap geleverd.
Voor probleemloos kabelbeheer wordt bij het rack een 3 m lange rol met klittenbandkabelbinders geleverd, waardoor u uw kabels eenvoudig georganiseerd kunt houden door deze aan elkaar of aan het rack vast te binden. Het klittenband kan op elke maat worden afgeknipt, waardoor u de kabels van alle rackgemonteerde apparatuur kunt omwikkelen.
Uitgebreide producttesten en deskundige technische ondersteuning
StarTech.com onderwerpt al zijn producten aan grondige compatibiliteits- en prestatietesten om ervoor te zorgen dat wij de industrienormen vervullen of overtreffen en hoogwaardige producten aan onze klanten bieden. Onze plaatselijke StarTech.com technische adviseurs hebben een brede productkennis en werken direct met StarTech.com ingenieurs samen om onze klanten zowel vóór als na de aankoop te ondersteunen.
| Kenmerken | |
| Rackcapaciteit | 18U |
| Soort | Wandrek |
| Maximale gewichtscapaciteit | 90 kg |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Frame type | Gesloten |
| Productontwerp | 4 palen |
| Achterdeurconstructie | Staal |
| Voordeurconstructie | Staal |
| Afneembare voordeur | Ja |
| Voordeur met sleutelvergrendeling | Ja |
| Verstelbare montagerails | Ja |
| Vorm montagegat | Vierkant |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 610 mm |
| Diepte | 551 mm |
| Hoogte | 904 mm |
| Binnenbreedte | 59,7 cm |
| Binnenste diepte | 55 cm |
| Gewicht | 67,7 kg |
| Inbouwdiepte (min) | 6 cm |
| Inbouwdiepte (max) | 40,6 cm |
| Verpakking | |
| Moeren inbegrepen | Ja |
| Moeren aantal | 75 |
| Inclusief schroeven | Ja |
| Aantal schroeven | 75 |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Breedte verpakking | 640 mm |
| Diepte verpakking | 600 mm |
| Hoogte verpakking | 1040 mm |
| Gewicht verpakking | 68,7 kg |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85381000 |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 1180 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 745 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 600 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 1 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Voldoet aan industriestandaarden | EIA/ECA-310-E |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |