Server Cabinet Or Network Cabinet 12u - Server Rack Enclosure
ITCurry #: 75647387 | Article #: RK1233BKM-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Berg servers, netwerk- en telecomapparatuur veilig op in dit 12U serverrack
Dit serverrack biedt 12U opbergruimte in een slanke, veilige kast voor het opbergen van standaard 19" rackgemonteerde apparaten zoals Dell-, HP- en IBM-servers samen met telecommunicatie- en A/V-apparatuur. Het rack is compatibel met EIA-310 conforme apparatuur en ondersteunt een totaalgewicht van 450 kg.
Probleemloze installatie van uw apparatuur
Dit rack is voorzien van diverse functies waardoor u eenvoudig een groot aantal apparaten erin kunt opbergen. Dankzij de verstelbare montagerails kan de raildiepte gemakkelijk worden aangepast van 76,2 mm tot 780 mm voor gegarandeerde compatibiliteit met uw standaard rackgemonteerde apparatuur. De extra diepte biedt ook ondersteuning voor extra kabels en energiebeheer achter uw apparatuur. Voor probleemloos kabelbeheer wordt bij het rack een 3 m lange rol met klittenbandkabelbinders geleverd, waardoor u uw kabels eenvoudig georganiseerd kunt houden door deze aan elkaar of aan het rack vast te binden. Het klittenband kan op elke maat worden afgeknipt, waardoor u de kabels van alle rackgemonteerde apparatuur kunt omwikkelen. Het rack heeft afgedopte gaten in het top- en vloerpaneel, zodat u eenvoudig kabels in en uit de kast kunt leiden, voor onopvallend kabelbeheer. Het rack heeft ook geaarde contacten waardoor u uw apparatuur kunt aarden voor extra bescherming. Dit rack heeft ook een 1U schap met een stabiel oppervlak voor het plaatsen van apparatuur die niet in een rack kan worden gemonteerd of voor het opbergen van uw gereedschap.
Beveilig uw apparatuur
Om uw rackgemonteerde apparatuur te beveiligen, is het rack aan de voor- en achterkant voorzien van vergrendelbare gaasdeuren. De gaasdeuren zien er in elke serverruimte geweldig uit en zorgen ook voor passieve koeling. De deuren kunnen ook worden verwisseld, zodat u zelf kunt kiezen vanaf welke kant van het rack de deur opent, aangepast aan de beschikbare ruimte in uw serverruimte.
Het rack heeft ook uitneembare zijpanelen met onafhankelijk sluitingen met een snelontgrendelingsmechanisme zodat u eenvoudig toegang hebt tot uw apparatuur en deze toch veilig kunt opbergen.
Maximale manoeuvreerbaarheid, dankzij meegeleverde zwenkwielen
De kast is voorzien van zwenkwielen die probleemloze toegang tot de aan de achterkant gemonteerde apparatuur garanderen en eenvoudige verplaatsing in uw kantoor, studio of serverruimte mogelijk maken. Bovendien past het rack dankzij de breedte en hoogte door standaard deuropeningen, waardoor u uw server rack naar verschillende ruimtes kunt verplaatsen.
Dit serverrack biedt 12U opbergruimte in een slanke, veilige kast voor het opbergen van standaard 19" rackgemonteerde apparaten zoals Dell-, HP- en IBM-servers samen met telecommunicatie- en A/V-apparatuur. Het rack is compatibel met EIA-310 conforme apparatuur en ondersteunt een totaalgewicht van 450 kg.
Probleemloze installatie van uw apparatuur
Dit rack is voorzien van diverse functies waardoor u eenvoudig een groot aantal apparaten erin kunt opbergen. Dankzij de verstelbare montagerails kan de raildiepte gemakkelijk worden aangepast van 76,2 mm tot 780 mm voor gegarandeerde compatibiliteit met uw standaard rackgemonteerde apparatuur. De extra diepte biedt ook ondersteuning voor extra kabels en energiebeheer achter uw apparatuur. Voor probleemloos kabelbeheer wordt bij het rack een 3 m lange rol met klittenbandkabelbinders geleverd, waardoor u uw kabels eenvoudig georganiseerd kunt houden door deze aan elkaar of aan het rack vast te binden. Het klittenband kan op elke maat worden afgeknipt, waardoor u de kabels van alle rackgemonteerde apparatuur kunt omwikkelen.
Het rack heeft afgedopte gaten in het top- en vloerpaneel, zodat u eenvoudig kabels in en uit de kast kunt leiden, voor onopvallend kabelbeheer. Het rack heeft ook geaarde contacten waardoor u uw apparatuur kunt aarden voor extra bescherming. Dit rack heeft ook een 1U schap met een stabiel oppervlak voor het plaatsen van apparatuur die niet in een rack kan worden gemonteerd of voor het opbergen van uw gereedschap.
Beveilig uw apparatuur
Om uw rackgemonteerde apparatuur te beveiligen, is het rack aan de voor- en achterkant voorzien van vergrendelbare gaasdeuren. De gaasdeuren zien er in elke serverruimte geweldig uit en zorgen ook voor passieve koeling. De deuren kunnen ook worden verwisseld, zodat u zelf kunt kiezen vanaf welke kant van het rack de deur opent, aangepast aan de beschikbare ruimte in uw serverruimte.
Het rack heeft ook uitneembare zijpanelen met onafhankelijk sluitingen met een snelontgrendelingsmechanisme zodat u eenvoudig toegang hebt tot uw apparatuur en deze toch veilig kunt opbergen.
Maximale manoeuvreerbaarheid, dankzij meegeleverde zwenkwielen
De kast is voorzien van zwenkwielen die probleemloze toegang tot de aan de achterkant gemonteerde apparatuur garanderen en eenvoudige verplaatsing in uw kantoor, studio of serverruimte mogelijk maken. Bovendien past het rack dankzij de breedte en hoogte door standaard deuropeningen, waardoor u uw server rack naar verschillende ruimtes kunt verplaatsen.
| Kenmerken | |
| Rackcapaciteit | 12U |
| Soort | Vrijstaande rek |
| Maximale gewichtscapaciteit | 450 kg |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal | Aluminium, Staal |
| Frame type | Gesloten |
| Productontwerp | 4 palen |
| Achterdeurconstructie | Staal |
| Voordeurconstructie | Staal |
| Zijpaneelconstructie | Staal |
| Sleutelsleuf | Ja |
| Verstelbare montagerails | Ja |
| Aantal ventilatoren | 0 ventilator(en) |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Vorm montagegat | Vierkant |
| Zwenkwieltjes | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 854 mm |
| Hoogte | 640 mm |
| Binnenbreedte | 59,5 cm |
| Binnenste diepte | 85,2 cm |
| Gewicht | 50,8 kg |
| Inbouwdiepte (min) | 7 cm |
| Inbouwdiepte (max) | 76,2 cm |
| Verpakking | |
| Moeren inbegrepen | Ja |
| Moeren aantal | 50 |
| Inclusief schroeven | Ja |
| Aantal schroeven | 50 |
| Montage gereedschap | Ja |
| Breedte verpakking | 635 mm |
| Diepte verpakking | 909 mm |
| Hoogte verpakking | 850 mm |
| Gewicht verpakking | 56,2 kg |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85381000 |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 635 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 909 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 850 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 1 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Voldoet aan industriestandaarden | EIA/ECA-310-E |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |