-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Berg servers, netwerk- en telecomapparatuur veilig op in dit 15U serverrack
Deze 15U server rack kast biedt voldoende opbergruimte in een slanke, veilige kast voor het opbergen van EIA-310 conform, 19 inch rackmonteerbare apparaten zoals Dell, HP en IBM servers samen met telecommunicatie-, A/V- en IT-apparatuur.
Probleemloze installatie van uw apparatuur
Dit 'knock down' server rack is uitgerust met diverse functies waarmee u eenvoudig voldoende apparatuur kunt opbergen. Dankzij de verstelbare montagerails kan de raildiepte gemakkelijk worden aangepast tot 813 mm.
Beveilig uw apparatuur
Om te zorgen dat uw apparatuur altijd zichtbaar blijft, en deze toch veilig is opgeborgen, heeft dit rack een stijlvolle glazen ruit in de voordeur. Het server rack met glazen deur heeft ook uitneembare zijpanelen met onafhankelijke sluitingen met een snelontgrendelingsmechanisme zodat u eenvoudig toegang heeft tot uw netwerkapparatuur.
Maximale manoeuvreerbaarheid
Het server rack met wielen garandeert probleemloze toegang tot de aan de achterkant gemonteerde apparatuur en kan eenvoudig in uw kantoor of serverruimte worden verplaatst. Nadat de netwerkapparatuurbehuizing eenmaal op de gewenste plaats staat, kunt u het rack stabiliseren met de geïntegreerde stelvoeten op de vloer staande toepassingen.
De keuze van IT-professionals sinds 1985
StarTech.com producten zijn zorgvuldig ontworpen en grondig getest op compatibiliteit en prestatie, om te garanderen dat onze hoogwaardige producten voor IT professionals voldoen aan de industrienormen of deze te overtreffen. Onze StarTech.com technische adviseurs hebben een brede productkennis en bieden 24 uur van maandag t/m vrijdag ondersteuning (engelstalig) om alle klanten zowel vóór als na de aankoop te kunnen ondersteunen.
Deze 15U server rack kast biedt voldoende opbergruimte in een slanke, veilige kast voor het opbergen van EIA-310 conform, 19 inch rackmonteerbare apparaten zoals Dell, HP en IBM servers samen met telecommunicatie-, A/V- en IT-apparatuur.
Probleemloze installatie van uw apparatuur
Dit 'knock down' server rack is uitgerust met diverse functies waarmee u eenvoudig voldoende apparatuur kunt opbergen. Dankzij de verstelbare montagerails kan de raildiepte gemakkelijk worden aangepast tot 813 mm.
Beveilig uw apparatuur
Om te zorgen dat uw apparatuur altijd zichtbaar blijft, en deze toch veilig is opgeborgen, heeft dit rack een stijlvolle glazen ruit in de voordeur. Het server rack met glazen deur heeft ook uitneembare zijpanelen met onafhankelijke sluitingen met een snelontgrendelingsmechanisme zodat u eenvoudig toegang heeft tot uw netwerkapparatuur.
Maximale manoeuvreerbaarheid
Het server rack met wielen garandeert probleemloze toegang tot de aan de achterkant gemonteerde apparatuur en kan eenvoudig in uw kantoor of serverruimte worden verplaatst. Nadat de netwerkapparatuurbehuizing eenmaal op de gewenste plaats staat, kunt u het rack stabiliseren met de geïntegreerde stelvoeten op de vloer staande toepassingen.
De keuze van IT-professionals sinds 1985
StarTech.com producten zijn zorgvuldig ontworpen en grondig getest op compatibiliteit en prestatie, om te garanderen dat onze hoogwaardige producten voor IT professionals voldoen aan de industrienormen of deze te overtreffen. Onze StarTech.com technische adviseurs hebben een brede productkennis en bieden 24 uur van maandag t/m vrijdag ondersteuning (engelstalig) om alle klanten zowel vóór als na de aankoop te kunnen ondersteunen.
| Kenmerken | |
| Rackcapaciteit | 15U |
| Soort | Vrijstaande rek |
| Maximale gewichtscapaciteit | 800 kg |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Frame type | Gesloten |
| Productontwerp | 4 palen |
| Achterdeurconstructie | Gaas |
| Voordeurconstructie | Glas/staal |
| Zijpaneelconstructie | Staal |
| Afneembare achterdeur | Ja |
| Afneembare voordeur | Ja |
| Verwijderbare zijpanelen | Ja |
| Sleutelsleuf | Ja |
| Sleutelvergrendeling achterdeur | Ja |
| Voordeur met sleutelvergrendeling | Ja |
| Zijpaneel met sleutelvergrendeling | Ja |
| Verstelbare montagerails | Ja |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Vorm montagegat | Vierkant |
| Zwenkwieltjes | Ja |
| Certificering | REACH |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 1000 mm |
| Hoogte | 796 mm |
| Binnenbreedte | 59,6 cm |
| Binnenste diepte | 99,2 cm |
| Gewicht | 58 kg |
| Inbouwdiepte (min) | 14 cm |
| Inbouwdiepte (max) | 81,3 cm |
| Verpakking | |
| Inbegrepen moersleutels aantal | 2 |
| Moeren inbegrepen | Ja |
| Aantal schroevendraaiers | 1 |
| Moeren aantal | 24 |
| Inclusief schroeven | Ja |
| Aantal schroeven | 50 |
| Aantal stelvoeten inbegrepen | 4 stuk(s) |
| Aantal grendels | 16 |
| Inbegrepen sluitringen aantal | 32 |
| Breedte verpakking | 873 mm |
| Diepte verpakking | 1067 mm |
| Hoogte verpakking | 327 mm |
| Gewicht verpakking | 62,6 kg |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85381000 |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 873 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 1067 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 327 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 1 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Voldoet aan industriestandaarden | EIA/ECA-310-E |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |