Wireless Nighthawk Tri-Band Adapter A9000 - Wi-Fi 7, USB 3.0 (for Windows 11 PC)
ITCurry #: 20325647 | Article #: A9000-100PESFlash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
110,52
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Leverbaar in 3 dagen.
Hoeveelheid:
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Boost the performance of your Windows 11 PC with an instant WiFi upgrade to the latest Tri-Band WiFi 7 technology. Enjoy faster, low-latency and more reliable WiFi, up to 6.5 Gbps, for the ultimate in 4K/8K streaming, smooth video conferences, online gaming, and more. Featuring shared tri-band, the A9000 autosenses the right band for your device: 2.4 GHz, 5 GHz, or the 6 GHz express lane for WiFi 7 devices. Find the best WiFi signal and coverage with the flip-open antenna.
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| Hostinterface | USB |
| Interface | WLAN |
| Aantal USB-aansluitingen | 1 |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Netwerk | |
| Wifi | Ja |
| Wifi-band | Tri-band (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ondersteunde WLAN data-overdrachtsnelheden | 688,2882 Mbit/s |
| Modulatie | OFDMA |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | WPA3 |
| Design | |
| Component voor | PC |
| Kleur van het product | Zwart |
| Intern | Nee |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 44,7 mm |
| Diepte | 35,2 mm |
| Hoogte | 63,1 mm |
| Gewicht | 90 g |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}