Unmanaged Essentials Switch PoE+ GS316P - 16-Port GbE (115W)
ITCurry #: 20325386 | Article #: GS316P-100EUSFlash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
149,82
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Leverbaar in 3 dagen.
Hoeveelheid:
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
NETGEAR 300 Series Gigabit Ethernet Unmanaged Switches with PoE provide easy, reliable, and affordable network connectivity for home and small offices. With these unmanaged plug-and-play switches, you can expand your network connections to multiple devices instantly.
The unmanaged switches provides power and data from a single Ethernet (CAT-5e) cable to devices such as IP cameras, VoIP/ Internet-based phones, wireless access points, etc. The majority of these models also support PoE power auto-balance and allocation feature.
| Algemeen | |
| Model | GS316P |
| Type | Fixed Port |
| Technische Kenmerken | |
| Aantal poorten | 16 |
| Beheer | Unmanaged |
| Routing / Switching | Layer 2 |
| Uplink snelheid / media | 10/100/1000 Copper |
| Hoge beschikbaarheid | None |
| Functionaliteiten | MAC address table :4000 entries |
| Routing / Switching Capaciteit | 32 Gbit/s |
| Functies | PoE+ |
| Poorten / Interfaces | RJ-45 |
| Vorm | |
| Montage | Desktop |
| Afmetingen En Gewicht | |
| Breedte | 286 mm (11.26 inches) |
| Hoogte | 27 mm (1.06 inches) |
| Diepte | 102 mm (4.02 inches) |
| Gewicht | 880 g (31.04 ounces) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}