Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
19,79
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Leverbaar in 3 dagen.
Hoeveelheid:
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
The NETGEAR 300 Series Unmanaged Switches provide easy and affordable network connectivity to home and small offices. They are easy to use and reliable. With these plug-and-play switches, you can expand your network connections to multiple devices instantly. The 300 series also supports the efficient use of energy, helping you save power and money.
| Algemeen | |
| Model | GS308 |
| Type | Fixed Port |
| Technische Kenmerken | |
| Aantal poorten | 8 |
| Beheer | Unmanaged |
| Routing / Switching | Layer 2 |
| Uplink snelheid / media | 10/100/1000 Copper |
| Hoge beschikbaarheid | None |
| Poorten / Interfaces | RJ-45 |
| Vorm | |
| Montage | Desktop |
| Afmetingen En Gewicht | |
| Breedte | 158 mm (6.22 inches) |
| Hoogte | 26 mm (1.02 inches) |
| Diepte | 102 mm (4.02 inches) |
| Gewicht | 0.4Kg (0.88 lb) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}