Pro Fit Ergo Wireless Keyboard - 2.4 GHz Bluetooth 4.0 - Qwerty US/Int'l - black
ITCurry #: 29055895 | Article #: K75401WWFlash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
55,16
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Leverbaar in 3 dagen.
Hoeveelheid:
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Met het hellende, gesplitste toetsenbord met afstelbare tegengestelde kanteling en geïntegreerde polssteun geeft dit ergonomisch goedgekeurde Pro Fit™ Ergo Wireless Keyboard extra comfort voor uw handen. De functies omvatten dual wireless (2,4 GHz en Bluetooth 4.0 LE) met 128-bit AES-versleuteling; geluidloos typen; morsbestendige toetsen; F-toetsen voor sneltoetsen; caps lock, num lock en scroll lock; een stroombesparende schakelaar met drie functies; en een vervangbare ontvanger*. * In het geval u de ontvanger verliest of als deze beschadigd raakt, koopt u gewoon een nieuwe, en koppelt u deze aan uw muis. Vervolgens is de ontvanger klaar voor gebruik.
| Toetsenbord | |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Aansluiting | Bluetooth |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | AES |
| Certificering | MIL-STD-810H Method 504.3 Contamination by Fluids |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Energie | |
| Keyboard batterij type | AAA |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 482 mm |
| Diepte verpakking | 252 mm |
| Hoogte verpakking | 38 mm |
| Gewicht verpakking | 1 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Ontvanger type | Nano-ontvanger |
| Overige specificaties | |
| Compatibele besturingssystemen | Windows 11 |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 4 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 497 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 278 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 180 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 4,1 kg |
| Netto gewicht kartonnen doos | 3,59 kg |
| Minimum bestelhoeveelheid | 1 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}