Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
38,84
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Leverbaar in 3 dagen.
Hoeveelheid:
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Met de geïntegreerde polssteun en neutrale greep plaatst de ergonomisch goedgekeurde Pro Fit™ Ergo Wireless Mouse uw hand zodanig dat u meer comfort ondervindt. De muis heeft onder meer dual wireless (2,4 GHz en Bluetooth 4.0 LE) met beveiliging door 128-bits AES-versleuteling, geluidloos klikken, vijf knoppen (onder meer Volgende en Terug), een vervangbare ontvanger*, een energiebesparingsschakelaar met drie standen en drie DPI-instellingen (800/1200/1600). * In het geval u de ontvanger verliest of als deze beschadigd raakt, koopt u gewoon een nieuwe, en koppelt u deze aan uw muis. Vervolgens is de ontvanger klaar voor gebruik.
| Muis | |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Aansluiting | RF-draadloos + Bluetooth |
| Programmeerbare muisknoppen | Ja |
| Aantal knoppen | 6 |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Energie | |
| Type batterij | AA |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 152 mm |
| Diepte verpakking | 209 mm |
| Hoogte verpakking | 90 mm |
| Gewicht verpakking | 360 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Ontvanger type | Nano-ontvanger |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 4 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 175 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 475 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 250 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 1,44 kg |
| Netto gewicht kartonnen doos | 779 g |
| Overige specificaties | |
| Speciale eigenschappen | SmartFitT |
| Compatibele besturingssystemen | macOS 10.14 or above; Windows 11; Windows 7 or above |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}