Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
30,72
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Leverbaar in 3 dagen.
Hoeveelheid:
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Op kantoor zijn comfort en betrouwbaarheid het allerbelangrijkst. De Kensington Pro Fit™ Draadloze FullSize Muis biedt beide. Het voor rechtshandigen geoptimaliseerde, fullsize ontwerp ligt heerlijk in de hand en de 2,4 GHz draadloze technologie is ideaal voor drukke kantooromgevingen.
| Muis | |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Aansluiting | RF Draadloos |
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Bewegingsresolutie | 1600 DPI |
| Scroll type | Wiel |
| Aantal knoppen | 6 |
| Aanbevolen gebruik | PC |
| Aanpasbare bewegingsresolutie | Ja |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Energie | |
| Type batterij | AA |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Inhoud van de verpakking | |
| Ontvanger type | Standaardontvanger |
| Logistieke gegevens | |
| Nettogewicht pallet | 117 kg |
| Producten per pallet (EU) | 240 stuk(s) |
| Pallet brutobreedte | 80 cm |
| Pallet brutolengte | 120 cm |
| Pallet brutohoogte | 121,8 cm |
| Pallet brutogewicht | 117 kg |
| Overige specificaties | |
| Speciale eigenschappen | SmartFitT |
| Compatibele besturingssystemen | macOS 10.9; macOS 10.10 or above; Vista; Chrome OS 44 or above; macOS X 10.11; Windows 11; Windows 7; Windows 8; XP; Windows 10 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}