-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
8,0 stuks 250ml plastic flessen zijn getransformeerd tot PET polyester garen om de EQ 16 Laptop Sleeve te maken. Dit is een betaalbare kwaliteitssleeve die is ontworpen om laptops en tablets tegen krassen, stoten en vallen te beschermen. Gemaakt van 60% post-consumer recycled (PCR) polyester en biedt ruimte voor apparaten tot 16 inch, inclusief 15,6” laptops. De sleeve past eenvoudig in Kensington EQ Laptop Backpacks en Laptop Carrying Cases. 2 jaar beperkte garantie inbegrepen.
| Kenmerken | |
| Maximale schermgrootte | 40,6 cm (16") |
| Type etui | Opbergmap/sleeve |
| Hoofdkleur van product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte verpakking | 406 mm |
| Diepte verpakking | 20 mm |
| Hoogte verpakking | 273 mm |
| Gewicht verpakking | 210 g |
| Logistieke gegevens | |
| Netto gewicht kartonnen doos | 5,51 kg |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 470 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 425 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 295 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 6,44 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 22 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Speciale eigenschappen | EQ |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |