-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
7,2 stuks 250ml plastic flessen zijn getransformeerd tot PET polyester garen om de EQ 12 Laptop Sleeve te maken. Dit is een betaalbare kwaliteitssleeve die is ontworpen om laptops en tablets tegen krassen, stoten en vallen te beschermen Gemaakt van 55% post-consumer recycled (PCR) polyester en biedt ruimte voor apparaten tot 12 inch. De sleeve heeft een buitenvak om accessoires in te stoppen en te beschermen. Past eenvoudig in Kensington EQ Laptop Backpacks en Laptop Carrying Cases. 2 jaar beperkte garantie inbegrepen.
| Kenmerken | |
| Maximale schermgrootte | 30,5 cm (12") |
| Type etui | Opbergmap/sleeve |
| Hoofdkleur van product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte verpakking | 330 mm |
| Diepte verpakking | 20 mm |
| Hoogte verpakking | 230 mm |
| Gewicht verpakking | 170 g |
| Logistieke gegevens | |
| Netto gewicht kartonnen doos | 4,46 kg |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 460 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 355 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 255 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 4,46 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 22 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Speciale eigenschappen | EQ |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |