-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Voor deze tas zijn 23 stuks 250ml plastic flessen gebruikt, de tas is gemaakt van 52% post-consumer recycled (PCR) polyester. De moderne en reisvriendelijke laptoptas biedt ruimte aan laptops tot 16 inch (inclusief 15.6 notebooks) en is voorzien van een gevoerd compartiment. Dankzij het voorvak met rits en meerdere zijvakken kunt u eenvoudig bij documenten en accessoires. Een gewatteerde schouderband biedt ondersteuning voor uw nek en schouders en met de trolleyband kan de tas eenvoudig aan een rolkoffer worden bevestigd. Het clamshell ontwerp vereenvoudigt de veiligheidscontrole.
| Kenmerken | |
| Maximale schermgrootte | 40,6 cm (16") |
| Type etui | Tas met bovensluiting |
| Hoofdkleur van product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte verpakking | 406 mm |
| Diepte verpakking | 64 mm |
| Hoogte verpakking | 292 mm |
| Gewicht verpakking | 520 g |
| Logistieke gegevens | |
| Netto gewicht kartonnen doos | 6,48 kg |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 470 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 480 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 325 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 7,55 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 12 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Speciale eigenschappen | EQ |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |