Pro x360 435 G10 - 13.3in - R3 7330U - 16GB RAM - 512GB SSD - Win11 Pro - Qwertzu Swiss-Lux
ITCurry #: 1170QAR8 | Article #: 85A93EA#UUZFlash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
1012,22
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Flexibele functies voor prestaties, duurzaamheid en beveiliging
Stimuleer bedrijfsgroei met de HP Pro x360 435 convertible touchscreenlaptop. Richt je op zakelijke prioriteiten met een goed uitgerust apparaat voor het hybride werken dat duurzaam is gebouwd en eenvoudig te upgraden is voor langdurige prestaties.
| Design | |
| Kleurnaam | Pike silver |
| Type product | Hybride (2-in-1) |
| Kleur van het product | Zilver |
| Markt positionering | Premium |
| Land van herkomst | China |
| Originele merknaam | HP |
| Beeldscherm | |
| Beeldschermdiagonaal | 33,8 cm (13.3") |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Touchscreen | Ja |
| HD type | Full HD |
| Soort paneel | IPS |
| Helderheid | 250 cd/mý |
| Schermdiameter in centimeters | 33,8 cm |
| RGB-kleurruimte | NTSC |
| Kleurbereik | 45 procent |
| NTSC-dekking (normaal) | 45 procent |
| Processor | |
| Processorfabrikant | AMD |
| Processorfamilie | AMD RyzenT 3 |
| Processormodel | 7330U |
| Aantal processorkernen | 4 |
| Processor aantal threads | 8 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,3 GHz |
| Processor cache | 8 MB |
| Processor cache type | L3 |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR4-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 3200 MHz |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Geheugenslots | 2x SO-DIMM |
| Non-ECC | Ja |
| Opslagmedia | |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Aantal ge‹nstalleerde SSD's | 1 |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| SSD-geheugentype | TLC |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Ja |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Grafisch | |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Interne-GPU-fabrikant | AMD |
| Familie ingebouwde grafische adapter | AMD Radeon Graphics |
| On-board graphics adapter model | AMD Radeon Graphics |
| Audio | |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Aantal microfoons | 2 |
| Camera | |
| Camera voorzijde | Ja |
| Resolutie camera voorzijde | 1280 x 720 Pixels |
| Voorcamera HD-type | HD |
| Netwerk | |
| Wifi | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Soort antenne | 2x2 |
| WLAN-controller-model | MediaTek RZ616 |
| Fabrikant van de WLAN-controller | MediaTek |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.0 |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| Toetsenbord | |
| Aanwijsapparaat | Clickpad |
| Morsbestendig toetsenbord | Ja |
| Invoerapparaat model | HP Premium Keyboard |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Meegeleverde software | HP Wolf Pro Security-editie (1 jaar) |
| Brand-specifieke functies | |
| HP Connection Optimizer | Ja |
| HP Support Assistant | Ja |
| HP Security tools | Absolute Persistence-module; HP Secure Erase; HP Sure Click; HP Sure Sense; BIOS-update via het netwerk; HP Sure Admin; HP BIOSphere Gen6; HP Client Security Manager Gen7; Ingebouwde TPM 2.0 beveiligingschip (common-criteria EAL4+- en FIPS 140-2 Level 2-gecertificeerd); HP Sure Start Gen7; HP Wake-on-WLAN; HP Tamper Lock; HP Sure Run Gen5; HP Sure Recover Gen5; Secured-Core PC Enable |
| HP Management tools | HP Client Management Script Library (downloaden); HP Driver Packs (downloaden); HP Client Catalog (downloaden); HP Manageability Integration Kit Gen4 (downloaden); HP Image Assistant Gen5 (downloaden); HP Patch Assistant (downloaden); HP Cloud Recovery; HP Connect for Microsoft Endpoint Manager |
| HP-segment | Bedrijf |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 197497716726 |
| Accu/Batterij | |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Aantal batterijcellen | 3 |
| Batterijcapaciteit | 42 Wh |
| Gewicht batterij | 190 g |
| Energie | |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |
| AC-adapterfrequentie | 50 - 60 Hz |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Beveiliging | |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Password bescherming | BIOS, Inschakelen |
| Certificaten | |
| Lage halogeen | Ja |
| Duurzaamheid | |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, TCO |
| Duurzame technologie‰n en materialen | Halogeenarm; Bulkverpakking beschikbaar; Externe voeding 90% effici‰ntie; De kussenverpakking van vormkarton in de doos is 100% duurzaam geproduceerd en recyclebaar; De buitenverpakking en gegolfde kussens zijn 100% duurzaam geproduceerd en recyclebaar |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 308,5 mm |
| Diepte | 222,9 mm |
| Hoogte | 17,9 mm |
| Gewicht | 1,45 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 69 mm |
| Diepte verpakking | 483 mm |
| Hoogte verpakking | 305 mm |
| Koolstofvoetafdruk | |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 150 |
| Koolstofuitstoot, productie (kg CO2e) | 125 |
| Koolstofuitstoot, logistiek (kg CO2e) | 4 |
| Koolstofuitstoot, einde levensduur (kg CO2e) | 0,5 |
| Totale koolstofuitstoot, zonder gebruiksfase (kg CO2e) | 16 |
| Inhoud van de verpakking | |
| Toetsenbord inbegrepen | Ja |
| Styluspen | Ja |
| Overige specificaties | |
| UNSPSC-code | 43211503 |
| Geheugenmodule type | DIMM |
| Fabrieksgarantie | 1 jaar (1-1-0) garantie omvat 1 jaar garantie op onderdelen en arbeidskosten. Geen reparatie onsite. De algemene voorwaarden verschillen per land. Bepaalde beperkingen en uitsluitingen zijn van toepassing. |
| Technische details | |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}