Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
27,13
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Leverbaar in 3 dagen.
Hoeveelheid:
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Ideaal voor het printen van foto's van professionele kwaliteit en dagelijkse documenten met consistente, hoogwaardige resultaten voor thuis, school en werk.
De HP 302XL en 304XL inktcartridges gaan nu samen door het leven als één cartridge. Met de nieuwe HP 302/304XL cartridge ben je verzekerd van topkwaliteit prints en de betrouwbaarheid die je gewend bent.
| Kenmerken | |
| Compatibiliteit | HP 302 inktcartridges werken met: HP DeskJet 2620, 2622, 2630, 2632, 2633, 2634, 3630, 3633, 3639, 3720, 3733, 3750, 3760, 3762, 3764 HP Envy 4520, 4524, 4526, 4527, 4528, 5020, 5030, 5032 HP OfficeJet 3831, 3833, 3835, 4650, 4652, 4654, 4655, 4657, 4658, 5220, 5230 |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Aantal zwarte inktcartridges | 1 |
| Paginaopbrengst zwarte inkt | 300 pagina's |
| Soort | Origineel |
| Inkjet Cartridge Type | Hoog (XL) rendement |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| Printkleuren | Zwart |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Type aanbod | Enkele verpakking |
| Land van herkomst | Maleisi‰ |
| Kleur van het product | Zwart |
| Eisen aan de omgeving | |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 80 procent |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 60 øC |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 15 - 32 øC |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 10 - 90 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 113 mm |
| Diepte | 37 mm |
| Hoogte | 115 mm |
| Gewicht | 40 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 113 mm |
| Diepte verpakking | 37 mm |
| Hoogte verpakking | 115 mm |
| Gewicht verpakking | 60 g |
| Brand-specifieke functies | |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (30A) 199764139665; (30B) 199764139672; (LS1) 199764139689; (LS2) 199764139696; (LS3) 199764139702 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199764139665, 199764139672, 199764139689, 199764139696, 199764139702 |
| Overige specificaties | |
| Gewicht doos (groot mastercarton) | 3,59 kg (7.91 lbs) |
| Brutogewicht buitenverpakking | 3,34 kg |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Technische details | |
| Inhoud | Inktcartridge |
| Logistieke gegevens | |
| Inhoud doos of mastercarton | 60 stuk(s) |
| Afmetingen omdoos (B x D x H) | 590 x 167 x 259 mm |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1200 x 800 x 1164 mm |
| Producten per pallet | 1920 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 9 stuk(s) |
| Aantal dozen per palletlaag | 32 stuk(s) |
| Pallet brutogewicht | 156,2 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 60 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 3,78 kg |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1199,9 x 800,1 x 1163,8 mm (47.2 x 31.5 x 45.8") |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 156,2 kg (344.4 lbs) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht (imperiaal) | 3,78 kg (8.34 lbs) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}