Ink Cartridge - No 302/304 - 120 Pages - Tri-color/Black - Combo Pack
ITCurry #: 1170SKQ0 | Article #: B82L1AE#30A-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Ideaal voor het printen van foto's van professionele kwaliteit en dagelijkse documenten met consistente, hoogwaardige resultaten voor thuis, school en werk.
De HP 302 en 304 inktcartridges gaan nu samen door het leven als één cartridge. Met de nieuwe HP 302/304 cartridge ben je verzekerd van topkwaliteit prints en de betrouwbaarheid die je gewend bent.
| Kenmerken | |
| Type zwarte inkt | Inkt op pigmentbasis |
| Type kleureninkt | Pigmentgebaseerde inkt |
| Compatibiliteit | HP 302 inktcartridges werken met: HP DeskJet 2620, 2622, 2630, 2632, 2633, 2634, 3630, 3633, 3639, 3720, 3733, 3750, 3760, 3762, 3764 HP Envy 4520, 4524, 4526, 4527, 4528, 5020, 5030, 5032 HP OfficeJet 3831, 3833, 3835, 4650, 4652, 4654, 4655, 4657, 4658, 5220, 5230 |
| Aantal per verpakking | 2 stuk(s) |
| Aantal zwarte inktcartridges | 1 |
| Aantal gekleurde inktcartridges | 1 |
| Paginaopbrengst zwarte inkt | 120 pagina's |
| Paginaopbrengst gekleurde inkt | 150 pagina's |
| Soort | Origineel |
| Inkjet Cartridge Type | Normaal rendement |
| Inkttype | Inkt op basis van kleurstof / Ink op basis van pigment |
| Printkleuren | Zwart, Cyaan, Magenta, Geel |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Type aanbod | Duo-verpakking |
| Land van herkomst | Maleisi‰ |
| Kleur van het product | Zwart |
| Eisen aan de omgeving | |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 80 procent |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 60 øC |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 15 - 32 øC |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 10 - 90 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 117 mm |
| Diepte | 38 mm |
| Hoogte | 170 mm |
| Gewicht | 110 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 117 mm |
| Diepte verpakking | 38 mm |
| Hoogte verpakking | 170 mm |
| Gewicht verpakking | 120 g |
| Brand-specifieke functies | |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (30A) 199764139719; (30B) 199764139726; (LS1) 199764139733; (LS2) 199764139740; (LS3) 199764139757 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199764139719, 199764139726, 199764139733, 199764139740, 199764139757 |
| Overige specificaties | |
| Gewicht doos (groot mastercarton) | 3,59 kg (7.91 lbs) |
| Brutogewicht buitenverpakking | 3,34 kg |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Technische details | |
| Inhoud | Inktcartridge |
| Logistieke gegevens | |
| Inhoud doos of mastercarton | 24 stuk(s) |
| Afmetingen omdoos (B x D x H) | 369 x 271 x 192 mm |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1200 x 800 x 1104 mm |
| Producten per pallet | 1920 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 5 stuk(s) |
| Aantal dozen per palletlaag | 45 stuk(s) |
| Pallet brutogewicht | 140,2 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 24 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 3,3 kg |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1199,9 x 800,1 x 1103,9 mm (47.2 x 31.5 x 43.5") |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 140,2 kg (309.1 lbs) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht (imperiaal) | 3,58 kg (7.9 lbs) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |