-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Ideaal voor het printen van foto's van professionele kwaliteit en dagelijkse documenten met consistente, hoogwaardige resultaten voor thuis, school en werk.
De HP 302 en 304 inktcartridges gaan nu samen door het leven als één cartridge. Met de nieuwe HP 302/304 cartridge ben je verzekerd van topkwaliteit prints en de betrouwbaarheid die je gewend bent.
| Kenmerken | |
| Compatibiliteit | HP 302 inktcartridges werken met: HP DeskJet 2620, 2622, 2630, 2632, 2633, 2634, 3630, 3633, 3639, 3720, 3733, 3750, 3760, 3762, 3764 HP Envy 4520, 4524, 4526, 4527, 4528, 5020, 5030, 5032 HP OfficeJet 3831, 3833, 3835, 4650, 4652, 4654, 4655, 4657, 4658, 5220, 5230 |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Aantal gekleurde inktcartridges | 1 |
| Paginaopbrengst gekleurde inkt | 100 pagina's |
| Soort | Origineel |
| Inkjet Cartridge Type | Normaal rendement |
| Inkttype | Pigmentgebaseerde inkt |
| Printkleuren | Cyaan, Magenta, Geel |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Type aanbod | Enkele verpakking |
| Land van herkomst | Maleisi‰ |
| Kleur van het product | Zwart |
| Eisen aan de omgeving | |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 80 procent |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 60 øC |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 15 - 32 øC |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 10 - 90 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 113 mm |
| Diepte | 37 mm |
| Hoogte | 115 mm |
| Gewicht | 40 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 113 mm |
| Diepte verpakking | 37 mm |
| Hoogte verpakking | 115 mm |
| Gewicht verpakking | 50 g |
| Brand-specifieke functies | |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (30A) 199764139511; (30B) 199764139528; (LS1) 199764139535; (LS2) 199764139542; (LS3) 199764139559 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199764139511, 199764139528, 199764139535, 199764139542, 199764139559 |
| Overige specificaties | |
| Gewicht doos (groot mastercarton) | 3,41 kg (7.52 lbs) |
| Brutogewicht buitenverpakking | 3,18 kg |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Technische details | |
| Inhoud | Inktcartridge |
| Logistieke gegevens | |
| Inhoud doos of mastercarton | 60 stuk(s) |
| Afmetingen omdoos (B x D x H) | 588 x 198 x 172 mm |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1200 x 800 x 1176 mm |
| Producten per pallet | 2880 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 8 stuk(s) |
| Aantal dozen per palletlaag | 48 stuk(s) |
| Pallet brutogewicht | 190,4 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 60 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 3,55 kg |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1199,9 x 800,1 x 1176 mm (47.2 x 31.5 x 46.3") |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 190,4 kg (419.9 lbs) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht (imperiaal) | 3,55 kg (7.83 lbs) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |